Esoterika

Panna je navenek chladná a odměřená, uvnitř ale něžná, citlivá a chápavá. Lidé, zrození v Panně, jsou velice prakticky založení, často působí až pedantsky, vše mají čisté, upravené, uklizené. V práci vzorní zaměstnanci, pečliví a spolehliví, doma hospodyňky a kutilové.

Panny milují svůj domov, který rády zušlechťují a starají se o něj. Mají proč – společnost je netáhne, vyhovuje jim jejich klid, nemusejí večírky ani pařby, raději pěknou knihu nebo film a k tomu něco dobrého.

Panny jsou navenek jednoduché jako přímka, ale uvnitř zašmodrchané, že by se vzdušná znamení divila. Panny mívají totiž sklon být stále nešťastné – jejich perfekcionismus je nutí zdolávat stále nepřístupnější cíle, vytyčují si mety, jichž postupně dosahují a jakmile něco dokážou, už mají nový cíl, za kterým vyrazí. Všechno pomalu, rozvážně a precizně. A takový je celý jejich život – nalinkovaný a jasný, perfektně uklizený, ale občas nudný a bez citů. A přitom Panny dokážou být velice citlivé, až empatické, jen si jen tak někoho nepouštějí k tělu. Když tak ale učiní, oceníte jejich péči a starostlivost o své nejbližší.

Lidé zrození v Panně, jsou jako pole – v létě úrodná oranice, v zimě úhor bez života. Taková je povaha země v jejich znamení. Jejich silnou stránkou je praktičnost, slabou pak nerozhodnost.

Panna

pannanarozeniny: 24.srpna až 23.září
latinsky: Virgo
živel: země
planeta: Merkur
povaha: melancholicko-flegmatická
kov: rtuť
barva: béžová, hnědá, oranžová
slavné Panny: Ludvík XIV. i XVI., Lev Nikolajevič Tolstoj, Emil Zátopek, Alžběta I., Alois Jirásek, Guillaume Apolinaire
Panna ve zkratce: hmota, péče, analýza
vlastnosti:
+ bystrost, skromnost, čistota, důkladnost, cílevědomost, důvěryhodnost, pracovitost, náročnost, analýza, konkrétnost
– malichernost, pedantství, přehnaná kritika, suchopárnost, citový chlad, sklony k masochismu

Alchymistický symbol znamení Panny

placka panna

Kameny pro znamení Panny

Následující kameny koupíte také zde na e-shopu. Pro prohlédnutí nabídky stačí kliknout na fotografii kamene nebo na odkaz pod jednotlivými obrázky.

citrínCITRÍN

mechový achátMECHOVÝ ACHÁT

 

jaspis červený strom životaJASPIS

měsíční kámenMĚSÍČNÍ KÁMEN

DALŠÍ KAMENY: ametyst, avanturín, amazonit, beryl, čaroit, granát, heliotrop, jantar, karneol, lapis lazuli, olivín, opál, sodalit, sugilit, tygří oko

Dárkové sady kamenů pro znamení Panna

sada kamenů zeměSADA KAMENŮ ZEMĚ

pannaDÁRKOVÁ SADA PANNA

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image