Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 18.-24.11.2019

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Mannaz (Člověk)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Mannaz – Člověk. Tento týden se zaměřte na vztahy s lidmi kolem vás. To, jak vnímáme druhé, je vždy odrazem toho, co se děje v našem nitru. Lidé nám tak mnohdy jen nastavují zrcadlo, v kterém vidíme naše vlastní vlastnosti, které nás štvou. Jiní jsou pro nás učiteli nastavení našich vlastních hranic.

Pokud vám něco vadí – řeknětete to. Pokud chcete, aby pro vás druhý něco udělal – požádejte ho. Někdy to bohatě stačí, protože druzí lidé prostě jen nevědí (a ani vědět nemohou), co se nám honí v hlavě.

Komunikace, otevřená a jasná, je hlavním poselstvím této runy. Kdo totiž jasně a srozumitelně nemluví s druhými, může začít snadno lhát i sami sobě.

Afirmace: Otevřeně komunikuji.

mannaz

 

Karta číslo 2 – Fehu (Dobytek)

Pod číslem 2 se skrývá runa Fehu – Dobytek. Pro naše předky byl dobytek symbolem majetku – jako my dnes počítáme bohatství v penězích, oni ho počítali v ovcích a kravách. Tento týden můžete očekávat příznivou zprávu, která se týká vašeho “stáda”. Ovšem nemusí to nutně znamenat jen vrácení přeplatku za plyn nebo mimořádné pracovní prémie. Bohatství není tvořeno jen penězi (či kravami:)).

Dobrá zpráva se tak může týkat čehokoli, co vy osobně považujete za bohatství. Pro tanečníky je to pružné tělo, pro mámu velké rodiny spokojenost jejích dětí, pro manažera zvýšení provizí z prodeje. Ať je to pro vás osobně cokoli, pravděpodobně už na tom nějaký čas pracujete – a konečně se dočkáte odměny. Krávy hojnosti už cinkají svými zvonci – tak pozor, ať je nepropásnete, až půjdou kolem.

Afirmace: Můj život je plný hojnosti.

fehu

 

Karta číslo 3 – Raido (Cesta)

Na třetí pozici dnes máme runu Raido – Cesta. Znáte tu písničku, ve které se zpívá, že i cesta může být cíl? Možná je načase si ji pustit a tuhle moudrost si připomenout. Někdy máte pocit, že jste na cestě už opravdu hodně dlouho – na cestě za štěstím, za zdravím, za lepší prací, manželskou spokojeností, dokončením studia…Tak dlouho, že už jste se přestali rozhlížet po krajině okolo vás, přestali jste si užívat každodenní život, rytmus, v kterém se vůz vašeho života otřásá.

Zvolněte otěže. Podívejte se kolem sebe. Najděte radost v tom, co právě teď děláte. Nadechněte se. Vydechněte. Že cíl je v nedohlednu? Možná. Ale rozhodně je před vámi. A když ho přestanete úpěnlivě vyhlížet za obzorem, cesta vám bude ubíhat mnohem příjemněji.

Afirmace: I cesta může být cíl.

raido

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Vánoce za dveřmi – alespoň pro nás, internetové prodejce:)
Aby letos i váš Ježura všechno v pohodě stíhal, připravila jsem pro vás ty

kterými uděláte radost všem svým blízkým!
(Stačí kliknout na obrázek a dozvíte se víc:))

 

 1. Věci mají dobrý spád. I ta fontánka, nebo jak to nazvat , ta se také povedla.
  Leckteré dárky se podařilo finalizovat. A někteří lidé, kteří mají plošší empatii, jako by se učili naslouchat druhým, když se jim to řekne mnoha způsoby, aby se nedokázali vymluvit na to, že nechápou, a na to, že nevidí, co nechtějí vidět.
  Někdy přijdou totiž na to, že i když není pro ně snadné , jsa oploštěni od citu a empatie k druhým, že tím, jak soucítí s druhými, soucítí také sami se sebou. Když jim někdo jiný řekne, hele to pálí, koukni ta potopa. Pozor vypne proud. Pořád nevidí, ale nakonec si hodně všimnou, že se jich to také týká.
  Krátký scénář.
  Empat: Hoří, opatrně.
  Neempat: Zase ti vod vedle mají nějaký pocit, že je něco pálí. …. Á safra, ono to fakt pálí, měli bychom hasit.

  Empat: Voda stoupá, sousední chalupy jsou již zatopené.
  Neempat: Ať se staraj vo sebe, stejně by nám záviděli. …. Jé voda se nám valí do sklepa. Nemaj u sousedů taky jeden člun na nafouknutí?

  Empat: Chystají se vypnout proud, jdem se připravit.
  Neempat: Zase remcá, my nic nepotřebujem. Nám všechno běží. …Ach jeminkova boto.. Všecko vyplo. …To nemůžou říct?

  Empat: Měli bychom koupi něco k jídlu. Asi budou zavírat. Nepotřebuješ něco?
  Neempat: Starej se o sebe. …A safr… člověk běží do vobchodu a zavřou mu před nosem. … Nemáš něco dobrýho na zub?

  Příběhů se najde celá řada.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image