Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 25.11.-1.12. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Bohatství

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Desítka Disků – Bohatství. Nemějte strach o své finanční záležitosti, přestaňte propadat skepsi a pocitu, že nikdy nebudete mít dost peněz. Právě váš strach brzdí hojnost, která může začít proudit do vašeho života. Když se soustředíte na to, že něco nemáte, vysíláte do Vesmíru energii nedostatku a nedostatek je to, co se vám vrací.

Jakkoli se to teď možná zdá těžké a bláhové, vytvořte si ve vaší hlavě představu hojnosti. A možná už brzy budete překvapeni, jakých nečekaných darů se vám dostane. Bohatství je prostě na cestě k vám – přivítejte ho. Zasloužíte si ho.

Afirmace: Mám hojnost všeho, co potřebuji.

bohatstvi

 

Karta číslo 2 – Královna Holí

Pod číslem 2 se skrývá karta Královna Holí. Říká vám – věřte si. Tento týden bude maximálně důležité, abyste se postavili za sebe a svoji pravdu. A tím mám na mysli vaši vnitřní, niternou pravdu, to kým jste a co chcete.

Patrně budete čelit situaci, kdy vámi někdo bude manipulovat. Nebo budete chtít ustoupit ze sporu, abyste neurazili druhou stranu. Neřešte ale pořád city druhých, nesnažte se zavděčit a vyhovět ostatním. Je čas říct ne. Ne všemu, co není s vámi v souladu. Je čas obhájit sebe sama. Máte jedinečnou příležitost začít řešit tuhle vaši karmickou, stále se opakující záležitost.

Afirmace: Stojím za svou pravdou. Umím říkat ne.

královna holí

 

Karta číslo 3 – Princezna Disků

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Disků. Tento týden se bude nést ve znamení sklizně. Co jste během posledních týdnů zaseli, to nyní sklidíte. Zasévali-li jste negativní myšlenky, budete se s nimi nyní muset utkat. Pokud jste ale zasévali snahu, píli, růst, dostanete konečně zasloužené nádherné plody své práce.

I když třeba nemáte zaseto to nejlepší osení, nebojte se. Princezna disků vás ujišťuje, že budete mít dost sil vše zvládnout. Následující týden pro vás také bude velmi tvůrčí a pod vašima rukama budou vzkvétat nové věci.

Afirmace: Sklízím nádherné plody úspěchu a raduji se ze své tvořivosti.

princezna disku

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Vánoce za dveřmi – alespoň pro nás, internetové prodejce:)
Aby letos i váš Ježura všechno v pohodě stíhal, připravila jsem pro vás ty

kterými uděláte radost všem svým blízkým!
(Stačí kliknout na obrázek a dozvíte se víc:))

 

  1. Jo, no někteří se snaží lidi oškubat, ačkoliv na to nemají právo. Dělají to náhle a tím nejvíc ubližují, kladou překážky více lidem ve štěstí.
    Pak jsou různí postrkové, poskoci různých zájmů, ve snaze zavděčit se systému, nebo nějakému smýšlení, kteří vás tlačí do nesmyslných cest, i když vidí, že tam tudy to nejde a nezvažují, kudy a kam to jde, kde to má význam.
    A v konečném to pak lidem klade překážky v láskyplných vztazích. Každý v řetězci si potřebuje pouvažovat nad tím, co je přirozené, co pomůže jednotlivcům i celku a kdy nahlédnout na situaci celou, s vyhlídkou pro lepší budoucnost. Řekněme si rovnou, že se nevzdáme. Zkostnatělost struktury, která nikam nevede, musí ustoupit před lidskostí.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image