Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 2.-8.12. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Porážka

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pětka Mečů – Porážka. Prostupuje vás pocit, že jste selhali. Ať už v práci, partnerském vztahu nebo prostě máte obecně pocit, že se vám nedaří nic, na co sáhnete. Uvědomte si, že je to jen pocit – ne realita.

Ne nadarmo se říká, že chybovat je lidské a že chybami se člověk učí. Nikdo na světě není neomylný a to, že se vám něco nepodaří, je příležitost, jak se poučit a příště to udělat lépe. Přestaňte omílat v hlavě nekonečné “co by, kdyby” a vězte, že jste v každém okamžiku udělali to nejlepší, co jste dovedli. Opusťte pozici poraženého, přestaňte se trýznit výčitkami a vykročte s čistou hlavou vstříc novým výzvám.

Afirmace: Přijímám se a miluji i se svými chybami.

PORÁŽKA

 

Karta číslo 2 – Hvězda

Pod číslem 2 se skrývá karta Hvězda. Vaše sny se materializují v realitě. Šťastná hvězda svítí na všechno vaše počínání. Přání a touhy, které dlouho byly jen vaší mysli, se tento týden konečně začnou realizovat. Nepropásněte tento moment a buďte připraveni rozvinout toto Vesmírné požehnání.

Někdy tak dlouho přemýšlíme o tom, jako by splnění našich snů mohlo být, že nepostřehneme, jak nakonec bude vypadat ve skutečnosti. Vesmír zná seznam vašich přání, ale podoba, v jaké vám je přinese, možná bude trochu jiná, než jste čekali. Nezamkněte se ve vzdušných zámcích a přijímejte věci tak, jak přijdou. Příjemně vás překvapí.

Afirmace: Mé sny se plní právě teď.

hvězda

 

Karta číslo 3 – Nadbytek

Na třetí pozici dnes máme kartu Čtyřka Pohárů – Nadbytek. Cítíte se unavení z nadbytku emocí, které na vás poslední dobou dorážejí ze všech stran. Jako by každý něco potřeboval a vám se přes požadavky ostatních nedostává prostoru pro sebe. Potřebujete se volně nadechnout.

Následující týden se vykašlete na předvánoční shon a uspokojování potřeb druhých. Udělejte si více času pro sebe, zvolněte tempo a nechejte přebytečné emoce odplynout. Uvolníte si tak místo pro prožívání radosti z adventního času.

Afirmace: Uvolňuji přetlak. Volně dýchám.

nadbytek

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Vánoce jsou za dveřmi 🙂
Aby letos i váš Ježura všechno v pohodě stíhal, připravila jsem pro vás ty

kterými uděláte radost všem svým blízkým!
(Stačí kliknout na obrázek a dozvíte se víc:))

 1. Teď jsem k dokončení jednoho dárku potřeboval stroj. Tak jsem se musel obrátit na příbuzného. Všechno člověk nemusí přece udělat sám, když na to nemá složité, či právě takové zařízení, které by pravidelně nevyužil.

  Ale jinak se plní, co je potřeba, jedno za druhým a principy na světě fungují báječně, že hezky jedno po druhém. Vánočního shánění už bylo dost, jen co je pravda.

  Co takhle výlet. Děcka, pecka, pojedeme do Německa. Koupíme si kokina a pak půjdem do kina.
  Až tak to být nemusí, že.

  Měsíc ukáže světlo , až přijde jeho čas.

 2. Dvojka. A sedí na dnešní týden až děsivě přesně. Děkuji Lúmenn, přesně tohle jsem potřebovala slyšet. 🙂

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image