Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

Týdenní výklad karet 9.-15.12. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Důvěra

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Důvěra. Možná jste v poslední době zažili zklamání. Bojíte se proto zase začít věřit, že bude lépe. Věřit lidem, že to s vámi myslí upřímně. Věřit sami sobě, že to dokážete (ať už se pod “to” skrývá cokoli). Andělé vás vyzývají, abyste se nebáli zase důvěřovat – sobě, lidem okolo i Vesmíru.

Někdy se my, lidé, bojíme věřit, protože čím větší naději v srdci chováme, tím větší pak může být naše zklamání. Tak to ale nemusí být. Zkalmání pramení jen z toho, že situace nedopadne přesně podle našich představ. Věřte ale, že vždy dopadne nejlépe, jak pro nás v daný okamžik mohla. Důvěřujte své intuici, svému srdci i svým duchovním průvodcům a nechejte se vést adventním časem s klidem v srdci.

Afirmace: Věřím.

důvěra

 

Karta číslo 2 – Nová láska

Pod číslem 2 se skrývá karta Nová láska. Ve vašem životě se tento týden rozhoří plamen nové lásky. Můžete potkat skutečně někoho nového. Ale je také možné, že objevíte nový aspekt lásky ve vašem stávajícím partnerském vztahu.

Láska je plamen, pod který je třeba přikládat, jinak vyhasne. Vyjděte si s partnerem na večeři, pomilujte se, vyražte do vánočně vyzdobeného města na svařák či jen tak na procházku, dopřejte si prostě příjemné společné chvilky. Pokud jste zrovna sami, možná nazrál čas ozvat se konečně člověku, který se vám už dlouho líbí a nebo vyrazit do společnosti poznávat nové lidi. Tak jako tak tento týden přeje lásce – všímejte si jí, až půjde kolem vás.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

nová láska

 

Karta číslo 3 – Znamení

Na třetí pozici dnes máme kartu Znamení. Andělé vám vzkazují, že jsou vám nablízku a máte jejich podporu a pomoc. Když se rozhlédnete kolem sebe, uvidíte znamení jejich přítomnosti. Může to být cokoli, co ve vás probudí hřejivý klid a pocit bezpečí.

Také vás vybízejí, ať si tento týden více všímáte znamení „shůry“ a necháte se jimi vést. Nechejte svoji intuici, aby vás na tato znamení upozornila a následujte je. Díky tomu můžete zažít něco, co pro vás bude velmi důležité.

Afirmace: Následuji vyšší vedení a všímám si jeho znamení.

znameni

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Vánoce jsou za dveřmi:) Ještě poslední týden si můžete objednávat z eshopu, aby to pošťák do Vánoc stihnul.
Připravila jsem pro vás ty

kterými uděláte radost všem svým blízkým!
(Stačí kliknout na obrázek a dozvíte se víc:))

 

 1. Dvojka. I stará láska může být každým dnem jako nová. V podstatě nějak tak, jako se celý člověk regeneruje.
  A i ta stará láska může být někdy úplně nová, když si poprvé opravdu ověříme, že tu vlastně pořád byla.
  Někdy se nám v životě stává, že si myslíme a zároveň pochybujeme, jestli láska tam, či jinde vůbec je.
  Proto ji pak objevíme, jako úplně novou lásku. A objevujeme pořád nové přátele.
  Někteří vyřeší mezi sebou určitá nedorozumění a pak si uvědomí, že pod slupkou toho zdánlivého problému byla ta láska největší, ta která nerezaví.
  Těšte se vždy v životě na další den a ten den pak už předem zkrásní.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image