Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 16.-22.12. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Princezna Pohárů

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Princezna Pohárů. Ta přináší něžnou a laskavou vlnu emocí do vašeho života. Tento týden se zaměřte na svoji ženskou stránku – hýčkejte ji a buďte k ní milí. Je idální čas oddávat se milostným hrátkám s partnerem, mazlení, tulení i milování. Pokud partnera nemáte – hýčkejte se sami. Dopřejte si masáž, koupel, kupte si něco hezkého na sebe či dobrého na zub. Ideální náplň adventího času, co říkáte?

Princezna Pohárů miluje bez žárlivosti a majetnictví. Tento týden proto bude přát řešení partnerských sporů k oboustranné spokojenosti, setkávání se s přáteli a rodinným sešlostem. Obklopte se lidmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás, a tento týden vám přinese nečekanou radost a pocit sounáležitosti.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

princezna poharu

Karta číslo 2 – Ďábel

Pod číslem 2 se skrývá karta Ďábel. Nečekejte pekelníka s rohy, ani útok temných bytostí. Podstat této karty zdaleka není přímočará. Dejte si pozor na faleš kolem sebe. Dost možná se tento týden někdo, o kom jste byli přesvědčení, že jedná upřímně, vyjeví v pravém světle. Dávejte si pozor na intriky v práci či rodině. Když zapojíte svoji intuici, pomůže vám odlišit ta skutečná ryzí srdce od lidí, kteří nosí masky.

Tato karta vám naznačuje, že nemusíte trávit čas s lidmi, s kterými se necítíte dobře. S lidmi, kteří se přetvařují, kteří s vámi nejednají na rovinu. A v době vánočních svátků to platí dvojnásob – jen proto, že je někdo vaše rodina, neznamená, že s ním za každou cenu musíte sdílet štědrovečerní tabuli. Nastavte si v tomto směru hranice.

Afirmace: Odhaluji masky druhých.

dabel

Karta číslo 3 – Láska

Na třetí pozici dnes máme kartu Dvojka pohárů – Láska. Jakou krásnější kartu si člověk v předvánočním čase může vytáhnout? Láska je životodárnou silou, kterou všichni nosíme ve své duši. Nechejte ji, ať si najde cestu ven a prozáří vaše dny. Nezapomeňte však, že s láskou byste měli začít u sebe. Dopřejte si odpočinek, klid a relaxaci. Udělejte si radost. Nalejte si porci svařáku. A pak teprve vysílejte lásku k těm, na nichž vám záleží.

Následující dny vám budou přát. Nejspíše se dozvíte nějakou šťastnou novinu, která vám vykouzlí úsměv na tváři a vaše vánoční svátky tak budou ještě štědřejší, než byste čekali. Protože nejenom hmotné dary vám letos Ježíšek přinese.

Afirmace: Miluji.

laska

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

  1. Trojka. Šťastných novinek jsem se dozvěděl celou škálu. Nyní je potřeba pracovat na tom, aby štěstí kvetlo.
    Lidé kolem mají také důvod k radosti. A milá bude velmi překvapená, co jí život přichystal. Až rozbalí své staré, dávno zapomenuté plány a sny, že se jí splnily.
    Tak až budete sedět pod stromečkem s krabicí dárků v ruce. Nezapomeňte na to, že je toho daleko víc, co vám život hezkého přichystal. Jsou totiž v životě chvíle, kdy člověk běží pro pouhý šálek, ale přitom s opravdovým pokladem se míjí. Nebo, celé roky hledáte “jehlu v kupce sena” a pak najednou, až už ji nehledáte, posadíte se na kámen, natáhnete ruku a vida, co to tady je?
    Sluníčko nám dvacátého prvního zalehne do peřinky. A třetího dne už bude zase ve sportovní a kulturní kondici. Ostatně , jako my všichni, když se zadaří. A to je konec večerníčku.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image