Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 6.-12.1. 2020

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Prozíravost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Osmička disků – Prozíravost. Tato karta značí, že se na povrch dostanou vaše strachy, týkající se financí. Možná jste na někom finančně závislí a chcete se osvobodit. Nebo se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem peněz.

Je ten pravý čas vyhnat tyto obavy z vaší hlavy. Jsou to totiž právě ony, kdo vám brání v dostatku. Neznamená to, že máte začít bezhlavě utrácet, ale ani se příliš nebabrejte ve svých obavách z nedostatku. Pokud strachy pustíte, můžete tento týden očekávat dobrou zprávu, týkající se vašich financí.

Afirmace: Znám svoji cenu.

proziravost

Karta číslo 2 – Útlak

Pod číslem 2 se skrývá karta Desítka holí – Útlak. Už dlouho v sobě něco dusíte. Potlačené pocity, nevyřčená slova, zadržený vztek. Rádi byste to ze sebe dostali ven, ale možná se bojíte nebo nevíte jak. Začněte tím, že tento vnitřní konflikt přiznáte sami sobě, že si jej zvědomíte a uznáte jeho existenci.

Pak můžete začít pracovat na tom, abyste svoje nitro otevřeli světu. Je v pořádku, že se zlobíte, máte právo říci svůj názor. Pokud vás tlačí kamínek v botě, je lepší se zastavit a kamínek vysypat – nebo se další dlouhé kilometry trápit bodavou bolestí? Stejně je to i s jakýmkoli jiným problémem, který vás trápí. Pokud budete stále jen tiše trpět a zatínat zuby, půjde se vám vpřed jen velmi obtížně.

Afirmace: Nepotlačuji své pocity.

utlak

Karta číslo 3 – Příměří

Na třetí pozici dnes máme kartu Čtyřka mečů – Příměří. Příměří není totéž, co mír. Na povrchu se zdá, že je vše klidné, ale může to být jen ticho před bouří. Tento týden se vám nejspíš podaří zahladit problémy, které se s vámi táhly nějaký čas, ale o konečné řešení se ještě nejedná. Mějte to na paměti a cokoli tento týden dotáhnete do konce, nevypouštějte ještě úplně z hlavy, může se to znovu vrátit jako bumerang.

Příměří také napovídá, že to, co bylo poslední dobou rozvířené, se na nějaký čas uklidní – ať už jde o vaše emoce, finanční problémy nebo mezilidské vztahy. Toto zklidnění a zmírnění tlaku vnímejte jako prostor pro nalezení skutečného, definitivního vyřešení těchto problémů.

Afirmace: V dočasném klidu nacházím trvalá řešení svých problémů.

příměří

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

  1. Když všechno dáš z lásky, i sebe, už nikdy nic neztratíš.
    Pokud víš, kudy tvé kroky patří. Pak máš ten klíč.
    To bude den , kdy své štěstí spatříš.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image