Esoterika

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

Týdenní výklad karet 13.-19.1.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runám se věnuji stále intenzivněji. Nově jsem tak pro vás začala tvořit osobní runové náramky na míru. Krom toho si můžete na mém blogu přečíst články o runové magii. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Fehu (Dobytek)

Vybrali jste číslo 1? Pod ním se skrývá runa Fehu – Dobytek. Pro naše předky byl dobytek symbolem majetku – jako my dnes počítáme bohatství v penězích, oni ho počítali v ovcích a kravách. Tento týden můžete očekávat příznivou zprávu, která se týká vašeho „stáda“. Ovšem nemusí to nutně znamenat jen vrácení přeplatku za plyn nebo mimořádné pracovní prémie. Bohatství není tvořeno jen penězi (či kravami:)).

Dobrá zpráva se tak může týkat čehokoli, co vy osobně považujete za bohatství. Pro tanečníky je to pružné tělo, pro mámu velké rodiny spokojenost jejích dětí, pro manažera zvýšení provizí z prodeje. Ať je to pro vás osobně cokoli, pravděpodobně už na tom nějaký čas pracujete – a konečně se dočkáte odměny. Krávy hojnosti už cinkají svými zvonci – tak pozor, ať je nepropásnete, až půjdou kolem.

Afirmace: Můj život je plný hojnosti.

fehu

 

Karta číslo 2 – Isa (Led)

Pod číslem 2 se skrývá runa Isa Led. Je měsíc leden – a chlad, sníh a led jsou všude kolem nás. Ovšem runa Isa přináší spíše než rampouchy a námrazu led metaforický. Led, který říká – zastav se, člověče, přestaň se hnát tak zběsile dopředu.

Začal nový rok, plný nových výzev a předsevzetí a chcete toho tolik stihnout! Zchlaďte svoji horkou hlavu a nejprve se pořádně zamyslete – kam vlastně jdete? A musíte tam vážně být první?

V týdnu ve znamení této runy buďte obzlášť opatrní a pokuste se co nejvíc odpočívat. Vaše tělo i mysl touží po zastavení se – a pokud mu to nedopřejete, hrozí riziko úrazu nebo onemocnění. Pokuste se také nejprve dvakrát měřit a až pak řezat. Některá rozhodnutí, která jste v poslední době udělali, byla příliš unáhlená a zbrklá, možná by neškodilo se k nim ještě vrátit a promyslet je s chladnou hlavou.

Afirmace: Jsem klidný. Dýchám. Odpočívám.

isa

Karta číslo 3 – Jera (Žně)

Na třetí pozici dnes máme runu Jera – Žně. Loňský rok byl hodně náročný – spousta výzev, problémů, náročných situací. Ale i díky nim se vám loni podařilo zaset hodně semínek, která začínají pomalu klíčit. Jsou to semínka transformace, sebevědomí a pochopení. A je načase je začít sklízet.

Vše, co bylo tak těžké a vyčerpávající, je již téměř za vámi. Nyní můžete začít těžit ze všeho, co jste se naučili. Jsou to ty nejcennější lekce, neboť byly zaplacené něčím, co nelze vyvážit penězi – vaším časem, bolestí a zkušenostmi. Tento týden se něco, co jste odstartovali v minulém roce, podaří dotáhnout do konce, dílky skládačky zapadnou na místo a odstartuje nový příběh, v němž konečně dojde i na spravedlivou odměnu za vaše úsilí.

Afirmace: Sklízím odměnu za své minulé úsilí.

jera

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Včecko mi zrovínka pasuje. Rozjíždí se zajímavé projekty. Ale ty “labutí tréningy” ( zmiňoval jsem dříve v komentáři na poslu světla ) radši ještě trochu přibrzdím. Aby toho nebylo moc. A netřba se nachladit a uřítit. Došel matroš, tak některé věci se podaří dokončit.
  Důležité taky je, aby se vším byla milá spokojená.
  Člověk nedělá věci v životě jen pro sebe a právě na to je potřeba myslet. Žít přítomností , ale s ohledem na budoucnost, aby vše bylo připraveno. Žiji stále skutky lásky. A žádná slova lásky, která jsem kdy řekl, jsem neřekl jen tak. Vždy, cokoliv řeknu, nebo napíšu , myslím doopravdy. Dokážu vysvětlit, doplnit, a skutečně tak žít.
  Život není žádné , jen takové plácání na internetu. Všechno myslím zcela váže, a vím docela jasně, proč to říkám.
  Začal rok velkých činů. Bude to hodně práce a energie. Všechno se posune o řadu levelů výš. Vše, co se připravovalo mnoho let na uskutečnění, se postupně uskuteční. To je skutečnost. Je to pravda.
  Všechno má svůj čas a místo. Čas se přiblížil a správné místo se pomalu vynořovalo, až se objevilo, najednou, ale přece.
  Vstoupili jsme do roku prosperity, energie a zlepšení vztahů. Z bočních cest na hlavní trať. Která vede k realizaci přání, která příjemně ovlivní spokojenost více z nás.
  Přeji vám, abyste nastoupili na správnou vlnu a svezli se s ní. Bude to dobrá jízda.
  Bude to velmi dobrá jízda. Ať se vám plní vaše přání. Váš příjemný pocit je na dosah.
  Pohodlně se usaďte a představte si blízkou budoucnost a promítněte si ji do přítomného okamžiku. Modelujte příběh.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image