Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 27.1.-2.2.2020

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Útlak

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Desítka mečů – Útlak. Tato karta se nám ukázala ve výkladu před pár týdny, její energie jsou stále ve vzduchu. Už dlouho v sobě potlačujete vaše skutečné pocity. Držíte je pevně pod zámkem. Možná proto, že věříte, že by se nesetkali s pochopením, možná se bojíte, že by mohly někoho zranit, možná vám někdo řekl, že musíte zatnout zuby a vydržet.

Pokud v sobě dlouho něco dusíme, tlak si najde tak jako tak nějakou cestu ven. Většinou srze nemoc, která nám ukáže, co se v nás skutečně skrývá.

Dovolte si nakouknout pod pokličku. Nemusíte hned všechno vypustit ven, jako natlakovaný hrnec, kterému někdo náhle povolí ventil. Začněte ale upřímností sami k sobě. Tento týden vás postaví do situací, kdy už si stejně nebudete moci dále lhát.

Afirmace: Nepotlačuji své pocity.

utlak

 

Karta číslo 2 – Radost

Pod číslem 2 se skrývá karta Devítka pohárů – Radost. Nastal čas oslav. Vaše mysl se tomu možná ještě brání, ale srdce už ví, že se ve vašem životě právě teď děje něco mimořádného. Na cestě jsou dobré zprávy a příjemná překvapení. Otevřete jim náruč.

Tento týden bude přát setkávání s vašimi přáteli a oslavám – úspěchů, šťastných náhod nebo života jako takového. Energie následujících dní rozehřejí vaše srdce a vlijí vám do žil optimismus a novou naději. Vždy existuje důvod k radosti. Záleží jen na úhlu pohledu.

Afirmace: Raduji se.

radost

 

Karta číslo 3 – Rytíř pohárů

Na třetí pozici dnes máme kartu Rytíř pohárů. Ten vás volá k rodině a domovu. Věnujte se tento týden vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Afirmace: Otevírám své srdce.

rytir poharu

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

  1. S jedničkou mám zkušenost v tom smyslu, že po létech zkušeností, když narazím na někoho hloupého, i když je beru jako zcela rovné lidi, přestože hloupí se rádi povyšují, tak bylo velmi obtížné se vůbec dostat ke slovu a říci fakta, co a jak bylo a je. Co proběhlo v daném případě. Někteří lidé nejsou k sobě upřímní a mají jakoby “klapky na očích”. Dívají se na svět úzkým průzorem jejich vytržené zkušenosti. Žijí si na svém ostrůvku svého malého světa a všechna území kolem nich pro ně neexistují. Pro ně je jen ta jejich specifická zkušenost v jejich malém světě vytrženém z velkého širého světa. A sami neví, co říkali a co to v řeči běžných lidí znamená, jak to uvedli a co fyzicky mohou ověřit a nemusí o tom spekulovat.

    Ačkoliv nasloucháte jejich pohledu, který , dle jejich chování, je jediný svatý, i když nedává smysl, pak oni nechtějí vůbec slyšet ani vidět, co se doopravdy děje. A co je ve světě kolem, kam oni za hranice svého malého světa nejdou. Protože za hranicemi jejich malého světa říkají, že je všechno horší. Za hranicemi jejich ega a sebelítosti není už nic, zájem o lidi a empatie pro ně není důležitá do jejich kalkulací a taktiky hry. Když stále machynují, jak získat přední pozici potopením ostatních.

    Ke dvojce. Něco dobře dopadlo, ale stále to chce ukotvit a stabilizovat okolnosti k lepšímu záběru.
    V bodě tři. Když si člověk nevyčítá, že by byl nedokonalý, ani si na dokonalého nehraje. Myslím, že v tom případě je hlavní si mezi lidmi hledat cesty, jak mluvit o všem ve správný čas a hledat stále způsoby , jak ostatní podnítit, aby byli všichni ochotni vzájemně naslouchat.

  2. Raději upřesním, že ve druhém odstavci mého komentáře byla řeč o tom, že nasloucháte jejich vyprávění , jak se dívají na věci. Jaký oni mají ten úhel pohledu , to jejich zorné pole.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image