Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

Týdenní výklad karet 3.-9.2.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Anděl strážný

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Anděl strážný. Poselství této karty by se dalo jednoduše shrnout do věty: „Nejste sami.“ V každém okamžiku vašeho života, i právě teď, když čtete tento článek, nad vámi bdí vaši strážní andělé. Jejich láskyplná přítomnost je něčím, na co se vždy můžete spolehnout. Nesoudí vás, nehodnotí, jejich lásku si nemusíte zasloužit. Ať uděláte cokoli, budou stát při vás a ochraňovat vás.

Právě teď to potřebujete slyšet. Možná máte dojem, že jste sami, že jste přišli o někoho, koho máte rádi nebo nemáte kolem sebe lidi, na něž se můžete spolehnout. Možná máte pocit, že už nemůžete a jste unavení. Andělé vám podávají ruku a vzkazují, že všechno dokážete. Tento týden nad vámi budou bdít intenzivněji, než obvykle a můžete očekávat jejich znamení a rady, které vám mohou předat například prostřednictvím snů.

Afirmace: Mí andělé strážní nade mnou bdí ve dne v noci.

anděl strážný

 

Karta číslo 2 – Požehnání

Pod číslem 2 se skrývá karta Požehnání. Říci, že na cokoli sáhnete, to se vám tento týden podaří, je možná trochu nadnesené, ale každopádně vám v následujících dnech půjde vše snáze od ruky. Jako by jste si lokli lektvaru tekutého štěstí. Vnímejte pozorně šťastné náhody, neobvyklá setkání a náhlá vnuknutí. Pravděpodobně vás zavedou na velmi zajímavou a pro vás úspěšnou cestu.

Požehnání bytostí světla ale nemusíte cítit jen ve vašich činech. Někde v hloubi vaší duše už dlouho přemýšlíte o různých cestách, kterými se dát, a tento týden konečně ucítíte, která z nich je ta pravá. Jako by se najednou oproti jiným rozzářila jasnými barvami. Vaše duše bude prostě následující dny více otřevřená všemu, co k nám jemnohmotný svět posílá, a to vám může přinést mnoho dobrého, dáte-li tomu průchod.

Afirmace: Zářím světlem.

požehnání

 

Karta číslo 3 – Odpuštění

Na třetí pozici dnes máme kartu Odpuštění. Ten těžký balvan, co s sebou notný kus vaší cesty vlečete, už můžete nechat ležet, co říkáte? Jaký balvan? Balvan minulosti přece. Ať už vám ublížil kdokoli, netáhněte si svůj vztek a frustraci s sebou. Neznamená to, že najednou máte zničehonic zapomenout na vše zlé, co se vám událo. Odpustit neznamená zapomenout. Odpustit znamená nechat to vzpomínkám a začít znovu.

Tento týden se pravděpodobně setkáte s někým z vaší minulosti, kdo vám ublížil. Možná ho jen někde letmo zahlédnete. Díky tomu si budete moci ověřit, jak dobře máte zpracovanou minulost a budete mít příležitost nechat některé staré věci konečně být.

Možná tím, kdo čeká na vaše odpuštění jste přímo vy sami – a něco, co se tento týden stane, vám opět připomene starou vinu. To bude však zároveň i příležitost k sebeodpuštění a uvědomění si, že všichni chybujeme a přesto si zasloužíme lásku.

Afirmace: Odpouštím.

odpuštění

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Jo potkal jsem jednu, která mi ublížila, dala se na stranu hlouposti jiných, kdysi. Ale už tehdy jsem jí hned, jak hloupě rýpla, řekl, jak to ve skutečnosti je a hned jsem jí tehdy odpustil a že já si k ní ponechávám dobrý vztah, ať je ona jakákoliv. Nečekala něco takového, byla zvyklá, že když do někoho rýpne, že ten na ni bude zlý , nebo jí neodpustí.
  Rozhodilo jí to naučené programy. Bylo mi jí líto, jak jsme ji potkal znovu a byla celá rozechvělá, jako by si doposud sobě neodpustila. O to víc s citem jsem se s ní bavil, dal si pauzu a pak přišel znova a už byla přenastavená, pochopila, že je čistý list. A jako by přijala, že z mé strany to beru, jako by se nic nestalo. Že jsem ji nikdy neobviňoval, za to co udělala. A když odpustila sama sobě, byla najednou přejícná, vyrovnaná, pohodová.
  Uvolnila v sobě kámen. Někdy je velmi složité člověka přesvědčit, že je mu odpuštěno. Aby tomu sám věřil/věřila.
  A odblokoval/la se ke spokojenému prožitku každého okamžiku.
  Když odpustím někomu, u koho vidím naději, na opravdové zlepšení, s takovým člověkem to dost soucitně nesu, tu fázi, kdy je na řadě on/ona, aby si sobě odpustil/la. Protože tím, že já odpustím to není hotové. Ta osoba, až si sobě odpustí, pak je to hotové a je vše na zdravé cestě. Ať vás provází milosrdenství na všech vašich cestách.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image