Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 10.-16.2.2020

Karty pro tento týden nevypadají na první pohled příliš pozitivně. Ještě doznívají energie úplňku ve Lvu, který rozfoukal náš vnitřní oheň. Právě odvaha, kterou nám lví úplněk dodal, ve spojení se silou mysli, díky vlivu období znamení Vodnáře,  vytahuje na světlo věci hluboko ukryté v našem nitru a zároveň nám poskytuje dost sil vše zvládnout. Neděste se výzev tohoto týdne, jakmile jimi projdete, přinesou vám mnoho moudrosti a posun vpřed.

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Porážka

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pětka mečů – Porážka. Se sebevědomím už jste delší dobu na štíru. Máte pocit, že se vám nic nedaří, že na co sáhnete, to zkazíte. Nebojte se, toto období se chýlí ke konci. Je však potřeba si z pocitu porážky vzít svoji lekci.

Někdy se nám totiž nedaří ne proto, že bychom byli neschopní, ale proto, že toho od sebe očekáváme příliš a nakládáme na sebe více, než dokážeme unést. Je potřeba srovnat si priority a přiznat si, na co máte a co bude lepší nechat ležet.

Zkuste alespoň pro tento týden snížit očekávání. Nepokoušejte se za každou cenu podat maximální výkon. A když se vám zase všechno sesype na hlavu, prostě to přijměte a nemáchejte se v pocitu marnosti a beznaděje. Vždyť i chybami se člověk učí..

Afirmace: Přijímám se tak, jak jsem.

porážka

 

Karta číslo 2 – Krutost

Pod číslem 2 se skrývá karta Devítka mečů – Krutost. I tato karta se, stejně jako předchozí, týká sebevědomí. Máte poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

krutost

 

Karta číslo 3 – Eso Holí

Na třetí pozici dnes máme kartu Eso Holí. I tato karta, jako dvě předešlé souvisí s naším SEBEvědomím  SEBEdůvěrou. Ve vašem nitru hoří oheň – i když jeho plameny možná právě teď necítíte, i když máte pocit, že jde jen o maličkou jiskřičku, je tam. A tento týden bude mít možnost se rozzářit jasněji.

Ten oheň říká – vím, kdo jsem. Vím, co chci. A udělám pro to maximum. Budete mít více energie, než kdy dřív a pokud zůstanete věrní sami sobě, upřímní a opravdoví, podaří se vám vše, na co sáhnete.

Eso holí do vašeho života přináší sebedůvěru, kterou jsem možná dlouho postrádali. Začněte více věřit své intuici a následujte svůj vnitřní hlas. Dřímá ve vás ohromná síla a právě teď se probouzí. Dovolte jí to.

Afirmace: Jsem silný, sebědomý a dokážu vše, po čem toužím.

eso holí

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

  1. Napadla mě rada do života, z které si může každý něco vzít.
    Jdi za tím správným cílem. Jdi za ním hned a stále. Ale nejdi lidem po hlavách, ani neobcházej, nepodlézej , lidi se kterými nakonec dokážeš vyjít a vyjít vstříc. Vem je s sebou, ať poznají , co tvůj cíl hezkého má.

  2. Děkuji Lúmenn❤ Za pohlazení na každičkém místečku ve mě.
    Je to nepopsatelná úleva.Děkuji❤

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image