Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 17.-23.2.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Mannaz (Člověk)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Mannaz – Člověk. Tento týden se zaměřte na vztahy s lidmi kolem vás. To, jak vnímáme druhé, je vždy odrazem toho, co se děje v našem nitru. Lidé nám tak mnohdy jen nastavují zrcadlo, v kterém vidíme naše vlastní vlastnosti, které nás štvou. Jiní jsou pro nás učiteli nastavení našich vlastních hranic.

Pokud vám něco vadí – řeknětete to. Pokud chcete, aby pro vás druhý něco udělal – požádejte ho. Někdy to bohatě stačí, protože druzí lidé prostě jen nevědí (a ani vědět nemohou), co se nám honí v hlavě.

Komunikace, otevřená a jasná, je hlavním poselstvím této runy. Kdo totiž jasně a srozumitelně nemluví s druhými, může začít snadno lhát i sami sobě.

Afirmace: Otevřeně komunikuji.

mannaz

 

Karta číslo 2 – Hagalaz (Kroupy)

Pod číslem 2 se skrývá runa Hagalaz – Kroupy. Tato runa není brána zrovna za pozitivní, ale naši předkové ji využívali pro její mocné ochranné účinky. Tak jako zvěstuje pohromy (což pro naše předky, závislé na úrodě z polí, jistě krupobití bylo), dovede před nimi i uchránit. Hagalaz probouzí ty nejskrytější síly v nás, hluboko uložené poklady našeho nitra, které jen skutečně silný podnět vytáhne na světlo a dovolí jim se rozvinout.

Tento týden vám možná něco „vyrazí dech“ – ale vy to zvládnete. Jakkoli těžká zkouška před vámi stojí, máte dost sil jí čelit. Když přijde bouře, vězte, že budete stát pevně, dokud se nepřežene. Runa Hagalaz možná přináší bouři s krupobitím, ale dává vám také sílu tuto bouři přestát.

Afirmace: Zvládnu to.

hagalaz

 

Karta číslo 3 – Jera (Žně)

Na třetí pozici dnes máme runu Jera – Žně. Poslední týdny byly hodně náročné – spousta výzev, problémů, náročných situací. Ale i díky nim se vám podařilo zaset dost semínek, která začínají pomalu klíčit. Jsou to semínka transformace, sebevědomí a pochopení. A je načase je začít sklízet.

To těžké a vyčerpávající odbobí je již téměř za vámi. Nyní můžete začít těžit ze všeho, co jste se naučili. Jsou to ty nejcennější lekce, neboť byly zaplacené něčím, co nelze vyvážit penězi – vaším časem, bolestí a zkušenostmi. Tento týden se něco, co jste odstartovali v posledních týdnech, podaří dotáhnout do konce, dílky skládačky zapadnou na místo a odstartuje nový příběh, v němž konečně dojde i na spravedlivou odměnu za vaše úsilí.

Afirmace: Sklízím odměnu za své minulé úsilí.

jera

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím

OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU

osobní runový náramek

 

 

  1. Ta síla tkví ve vás. Člověk je přirozeně vybaven schopností lecos zvládat lépe než stroj.
    A taky když se všechno podaří, na rozdíl od stroje si tu odměnu dokáže užít.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image