Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 24.2.-1.3.2020

V neděli 23.2. jsme měli novoluní v Rybách a jeho energie nás budou provázet i tímto týdnem. Jeho tématem jsou nerealistické představy o budoucnosti, stavění vzdušných zámků a z toho plynoucí zklamání. Napojme se v těchto dnech spíše na intuici než rozum, který nám neustále tvoří nějaké domněnky. Všechny karty v dnešním výkladu jsou Pohárové, tedy spojené s našimi emocemi, které budou víc, než jindy, potřebovat opečovávat. Zároveň jde ale vesměs o karty pozitivní, takže hodně bloků, které nám mysl v emočních záležitostech nadělala, bude mít tento týden šanci se rozpustit.

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Rytíř pohárů

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Rytíř Pohárů. Ten vás volá k rodině a domovu. Věnujte se tento týden vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Nezapomeňte se taky podívat na zoubek domněnkám ohledně vašich blízkých, které běhají ve vaší hlavě jako křeček v kolotoči. A jako on nikam nedoběhnou, je to jen začarovaný kruh. Otevřete své srdce a vystupte z něj.

Afirmace: Miluji bezpodmínečně a dovedu odpouštět sobě i druhým.

 

rytir poharu

 

Karta číslo 2 – Princezna pohárů

Pod číslem 2 se skrývá karta Princezna Pohárů. Ta přináší něžnou a laskavou vlnu emocí do vašeho života. Tento týden se zaměřte na svoji ženskou stránku – hýčkejte ji a buďte k ní milí. Je idální čas oddávat se milostným hrátkám s partnerem, mazlení, tulení i milování. Pokud partnera nemáte – hýčkejte se sami. Dopřejte si masáž, koupel, kupte si něco hezkého na sebe či dobrého na zub.

Princezna Pohárů miluje bez žárlivosti a majetnictví. Tento týden proto bude přát řešení partnerských sporů k oboustranné spokojenosti, setkávání se s přáteli a rodinným sešlostem. Obklopte se lidmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás, a tento týden vám přinese nečekanou radost a pocit sounáležitosti.

Znamení Ryb je zde přímo obsaženo ve vyobrazení na kartě. Zavede vás do hlubin vašeho srdce, na ono místo, kde se skrývá neochvějná a všepřijímající Láska. Tam také můžete najít uzdravení všech potíží, které vás v poslední době trápí.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

princezna poharu

 

Karta číslo 3 – Hojnost

Na třetí pozici dnes máme kartu Trojka Pohárů – Hojnost. Vše plyne. Emoce jsou vlastně energie, proudící mezi lidmi. Co vyzařujete, to se vám vrací.  Když vyzařujeme energii lásky, hojnosti a štěstí, právě ta se nám vrací. Někdy si myslíme, že ten, kdo vyzařuje lásku a odpuštění, je takzvaný “hodný blbec”, který si nechá všechno líbit. Tak to ale není. Máte plné právo opustit vztahy a situace, jejichž energie s vámi nerezonuje. To ale neznamená, že si z nich musíte dále nést zahořklost, vztek nebo strach.

Tento týden k vám bude proudit více příjemných vjemů – ať už od lidí kolem, přírody nebo pramenících z vašeho nitra. Více, než jindy, budete mít možnost vystoupit ze starých vzorců chování a naladit se na vyšší vlnu emocí. Do budoucna se vám to určitě vyplatí.

Dopřejte si také hojnost na všech rovinách bytí. Zasloužíte si ji. Od dobrého jídla po odpočinek a relaxaci. Nezapomeňte vyslat do Vesmíru vlnu vděčnosti za všechny dary, jichž se vám dostává. Znásobená se vám vrátí zpět.

Afirmace: Jsem vděčný a můj život je plný hojnosti.

hojnost

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Buďte opatrní, aby někdo nevyužíval vaší dobroty. Například, když nabízí ” něco v pytli”, co vám neumožní ověřit.
  Neujasní podmínky, nepoučí vás, bere si slovo, vaše dotazy odsune, obejde, nebo jinak nereflektuje, nezabývá se tím, co je pro vás důležité, co vy potřebujete.
  Přesouvá tíhu na jiné, s těmi nekomunikuje. Nedává jasné instrukce, mlží a oddaluje. Domýšlí si, vám jen naznačuje, předesílá neúplné informace a vyžaduje, abyste si domysleli.
  Pak vše mění a říká, že myslela/myslel něco jiného. Oddaluje, aby pak vytvářel/la časovou tíseň, nebo tlak nouzovou situací, kde vás vtlačí do kouta, aby tvrdil/tvrdila, že až nyní v tom koutě máte možnost svobodného rozhodnutí, které vám dříve odpíral/la. Nenechte se navigovat do slepé cesty, odkud se nedá vycouvat, pokud jste se nemohli předem rozhodnout na základě vyrovnané, vyvážené diskuse, kde dostanete prostor se ptát a vyjadřovat ke všemu podstatnému, čeho se to týká. Nenechte se při tom dirigovat někým, kdo více okolností neví a sám/sama se má právě zeptat nebo aspoň vyslechnout okolnosti situace od vás. Ať nikdo ohledně vás nečiní urychlené vývody, výstupy, závěry. Dokud vám neposkytne dostatečný prostor s vámi řádně a empaticky komunikovat.

  Buďte vděční za dobré lidi, kteří jsou k vám posláni a kteří k vám sami vážili cestu z dobrého srdce.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image