Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 2.-8.3.2020

Ačkoli sotva skončil únor, venku už je to cítit jarem. V těchto prvních březnových dnech se země začíná probouzet a o slovo se tak po dlouhé zimní pauze přihlásily vílí kartičky.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Tvořivost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Tvořivost. Ve vašem nitru bublá pramínek inspirace – dopřejte mu sluchu a čerpejte z jeho zdroje. Tak, jak se probouzí příroda, probouzí se i vaše tvořivost. Vyjádřete ji. Často si, když se řekne tvořivost, představíme hlavně umělecká díla malířů, spisovatelů či skladatelů. Ale paleta každodenní tvořivosti je mnohem širší – od vyzkoušení a vylepšení nového receptu, přes zasazení květin, složení a naaranžování nového kusu nábytku až po vytvoření nových kreací ze starých známých kusů šatníku.

Nemusíte tedy hned začít psát verše nebo malovat obrazy. Vaše tvořivost se může projevit milionem drobných způsobů a projasnit tak všední rutinu. Díky tomu, že jí dovolíte se projevit, se vám tento týden mohou otevřít dveře nečekaných příležitostí a setkání. Možná budete překvapeni, kolik lidí je naladěno na stejnou inspirační frekvenci jako vy.

Můžete také zkusit nějaké inspirační weby nebo skupiny na sociálních sítích. Kromě inspirace ke tvoření tam na vás možná čekají i střípky informací, které nyní potřebujete slyšet.

Afirmace: Raduji se z tvůrčího procesu.

tvořivost

 

Karta číslo 2 – Intuice

Pod číslem 2 se skrývá karta Intuice. Už dlouho cítíte, že něco ve vašem životě není, jak má být. Váš vnitřní hlas vám už dávno napověděl, jak tuto situaci vyřešit. Ale my, lidé, se ho vždycky snažíme umlčet. Pokuste se pro tentokrát své intuici naslouchat. Co vám říká? Před čím (nebo před kým) vás varuje? A proč jí nedopřáváte sluchu?

Vždy, když se hovoří o intuici, vzpomenu si na film Matrix, kde Morpheus říká nerozhodnutému Neovi: „Ty už ses ale rozhodl. Teď už si jen musíš uvědomit, proč ses tak rozhodl.“ Různá rozhodnutí (jestli odejít z práce, jestli vyrazit na poznávací cestu nebo třeba jestli se pustit do podnikání) v sobě často uděláme na základě naší intuice ihned. Pak nám ale dlouho trvá, než je manifestujeme i v realitě. Kolik šancí promarníme, když nám naše intuice říká „teď“ a my ten nejvhodnější okamžik prováháme? Proto neváhejte. A následujte svou intuici. Teď.

Afirmace: Naslouchám svému vnitřnímu hlasu a nechávám se jím vést.

intuice

 

Karta číslo 3 – Sexualita

Na třetí pozici dnes máme kartu Sexualita. Inu, jak se říká – jde na nás jaro. Příroda se probouzí a stejně tak se probouzí i vaše libido. Společnost, i přes veškerou svou liberálnost a otevřenost, má stále tendence pohlížet na sexualitu jako na něco, za co je třeba se stydět. Pro esoterice se věnující lidi je to často něco nízkého, neduchovního. Ale touha po milování, po sdílení intimity s druhým člověkem, touha po uspokojení těla, je stejně zdravá a v pořádku, jako mít hlad nebo chtít spát. A právě tato touha si teď říká o vaši pozonost.

Víly rozumí důležitosti sexuality v našem životě – v naplnění potřeb jak fyzického těla, tak naší duše a srdce. Udělejte si tento týden čas na prožití vaší sexuality. Nejde však jen o prostý pocit orgasmu, ať už jej prožijete s partnerem nebo sami se sebou. Dovolte si přožít smyslnost na všech úrovních bytí. Pořiďte si něco nového na sebe nebo konečně kývněte na to dlouho odkládané rande. Udělejte si na sebe čas s partnerem nebo si přečtěte ten lechtivý román, z kterého se už nějaký pátek červenáte.

Dovolte své smyslnosti, aby probublala na povrch a možná budete překvapeni, jaká tajemství vaší duše vám pomůže odhalit.

Afirmace: S láskou přijímám a naplňuji sexuální potřeby svého těla i duše.

sexualita

 

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Po intuitivní procházce Prahou jsem narazil na potomka šamanů.

  Nebudu o něm nic vyprávět, ale určitě si to nevymyslel, to jsem poznal. Věděl příliš mnoho, než aby všechno nastudoval za deset let, nebo i za víc let. O léčitelských technikách, alternativě, ale i medicíně. Vystudovaný medik to byl. Šamanské techniky, léčivé byliny z různých kontinentů. Vyznal se ve vůni květin, chuti mnoha koření a ovoce z různých koutů světa. Projel po světě místa duchovních učenců. Hledal stopy o energiích přírody, znalostech starověku. Vlastnostech kamenů a kouzlu geometrie přírody. I důkazů měl dost o tom, co říkal.
  Zkoumal až se dostal do toho nadhledu, kterým si už mnoho let procházím a utvrzuji se v něm.

  Že jsme lidské bytosti, jsme jedno. A vše se prolíná a na sebe navazuje. A dobré je vědět, že lidí, kteří studují a trénují svého ducha je daleko víc, než by se zdálo lidem, kteří nevykročí, aby byli ve správný okamžik na správném místě, ať je to v ten moment kdekoliv na světě. Abyste věděli, že i vám přijde chvíle, kdy se setkáte s těmi, kteří se již dostali na své pouti na určité “odpočivadlo schodiště”, odkud je již docela rozhled.
  Nevzdávejte to , zapojte radar, svoji intuici a vypravte se, kam vás nohy ponesou a dojděte na místo ( pravděpodobně ve chvíli , kdy to nebudete vědomě očekávat ) , kde uvidíte, že i jiní to nevzdali a už také více prozřeli přes pásku programů, které nás zachytávají do svých sítí.
  Když vyjdete na cestu, najdete nejen sami sebe, ale zjistíte, že je vás hodně, a že vy jste ten svět, který budujete společně.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image