Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 9.-15.3.2020

Dnes, v pondělí 9.3.2020, konkrétně v 18:47, nastane úplněk v Panně. Tento úplněk nám dává sílu pustit se do věcí, které jsme dlouho odkládali, do toho, co se nám dosud zdálo příliš namáhavé nebo pracné. Zároveň ale můžeme mít přehnané sklony k perfekcionismu a kritice sebe i druhých. Zvláště opatrní pak buďme na své zažívací ústrojí.

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Ctnostctnost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Trojka Holí – Ctnost. Nastavili jste si vysoké cíle a vysoké morální standardy – to vás šlechtí. Ale začínáte mít pocit, že už je toho na vás příliš. Ať už nezištně pomáháte druhým, zdravě jíte, cvičíte, kojíte dítě na požádání, jste ohleduplní k přírodě nebo jste si stanovili jakýkoli jiný chvályhodný záměr, přehlédli jste, že se z něj v poslední době stala už trochu posedlost. Nezapomeňte, že od ctnosti může vést k fanatismu jen malý krůček.

Revidujte trošku své bohulibé cíle. Zvědomte si, které vás skutečně naplňují štěstím a spokojeností a za kterými se ženete se zatnutými zuby jen proto, že chcete být “lepším člověkem”. To, co děláte sice s dobrým úmyslem, ale s bolestí v srdci, v sobě nenese energii dobra, ale právě jen bolesti. A jednou z největších ctností ze všech je nezpůsobovat bolest – a to především ne sami sobě.

Afirmace: Jsem dobrý člověk.

 

Karta číslo 2 – Eso Pohárůeso pohárů

Pod číslem 2 se skrývá karta Eso Pohárů. Něco ve vašem životě, co ještě nedávno bylo láskou, se pomalu stává jedem. Může to být vztah s nějakým člověkem, může to být ale také vztah k vaší práci, projektu na kterém pracujete nebo k vlastnímu já. Ať už cokoli otravuje vaši duši, nechte to jít.

Vaše srdce touží po svobodě. Zamilovalo se do představy, ale ta se neslučuje s realitou. Můžete buď přijmout realitu takovou, jaká je, najít si k ní cestu a zamilovat se do ní, ať už je jakákoli. Nebo opusťte falešnou lásku k představě, pohlédněte pravdě do očí a opusťte to, co už dlouho nefunguje. Tím jedem, který totiž ve skutečnosti stravuje vaši duši, je lež. Rozpusťe ji světlem pravdy a vaše srdce se opět naplní láskou.

Afirmace: Miluji skutečnost takovou, jaká je.

 

Karta číslo 3 – Princezna Holí

princezna holí

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Holí. Tento týden budete postaveni před rozhodnutí, kterého se už nějaký čas bojíte nebo budete konečně nuceni řešit situaci, do níž se vám nechce – a dokážete tomu úspěšně čelit.

Strach z neznámého nás často svírá úplně zbytečně a skutečnost je obvykle mnohem méně děsivá, než nám našeptávají naše domněnky. Strach se totiž vždy skrývá v budoucnosti, nebojíme se toho, co je, ale co by mohlo být. Princezna Holí vás vybízí, abyste se svého strachu zbavili a vydali se vstříc životu. Uděláte-li první krok, strach se zmírní, až zmizí docela. Jen díky překonávání překážek a výzev se posouváme vpřed. Máte na to. Zvládnete to.

Afirmace: Přijímám svůj strach a proměňuji jej v lásku.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Teď se všude honí bubák jménem nákaza novou virózou.
  Ne, že by to nebyl bubák, ale jen se řeší otázky, které už měly být dávno vyřešeny při dosavadních virózách a chřipkách.
  Zatím si všímám, že mimo jiné si více lidí otestuje práci a studium v online režimu.
  Jen, aby z toho nebyla příliš velká a náhlá on line kanalizace, přes ty online datové kanály.
  Posune to práci s mezinárodními databázemi a v procesech elektronizace se ověří zátěže a jak to lidem jde v online životě. Může se s něčím v těch oblastech pokročit. Každý pokrok má svá úskalí a hlavně, aby to bylo pro lidi a ne proti nim.
  Ohledně viróz si myslím, že je potřeba nezapomenout na posílení imunity a co nabízí příroda bylin a potravin k podpoře naší obranyschopnosti. Hodně zdaru nám všem , kdo jsme zdraví a těm , kdo si prochází virózou.
  Věřím, že už jsme někde ve stadiu vylodění v Normandii a fiktivní , ale někde i opravdový, zápas s viry se již zlomil k ústupu, i když i tehdy v Normandii ještě počet smutných lidí narůstal. Již radost vidět, jak se přibližuje.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image