Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 23.-29.3.2020

Zítra, v úterý 24.3.2020, konkrétně v 10:28, nastane novoluní v Beranu. Současná doba bortí mnoho zažitých pořádků, mění se naše priority i životní směřování. Novoluní v Beranu vám dá sílu k novým začátkům, které jsou nyní často vynucené okolnostmi. Jakkoli se to nyní může zdát těžké, nakonec budou změny pro vás užitečné a léčivé. O novoluní si z hlediska zdraví dávejte pozor především na hlavu a oběhový systém.

 

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nadvládanadvláda

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka Holí – Nadvláda. Už delší dobu cítíte tlak – může být buď zvnějšku, od druhých lidí, nebo zevnitř, vašeho nitra. Uvnitř vás dlouhodobě existuje konfliktní situace a tento týden dojde k její katarzi. Pokud si položíte otázku: „Kdo nebo co má nade mnou nadvládu?“ Dostanete na ni tento týden také odpověď.

Někdy vládu nad svým životem přenecháváme druhým – a podřizujeme se jejich přání. Někdy tak moc chceme zapadnout, až si dovolíme ztratit své vlastní já. A někdy natolik uvěříme nějaké domněnce, že ji necháme vládnout našemu životu. Tento týden budete mít možnost oprostit se od této nadvlády, ve vztazích i ve své duši.

Může to být nepříjemný konflikt s nadřízeným či hádka s partnerem, může to ale také být očistný pláč po zjištění, že jste roky žili podle hloupé domněnky o vás samých. Vítejte všechny tyto situace, neboť se tím uzdravujete a nastavujete si zdravé hranice.

Afirmace: Já sám vládnu svému životu.

 

Karta číslo 2 – Eso Pohárůprinc disku

Pod číslem 2 se skrývá karta Princ Disků. Ten je zosobněným aspektem trpělivosti a cílevědomosti. Učí nás, že vytyčeného cíle lze dosáhnout krůček po krůčku. Pokud ztrácíte motivaci v tom, co děláte, nevěšte hlavu. Úspěch většinou přichází postupně. Stanovte si menší dílčí cíle a stoupejte na pyramidu úspěchu po těchto malých schůdcích.

Stanovte si tento týden alespoň jeden takový malý cíl a splňte jej, abyste si zažili pocit uznání a úspěchu. Díky tomu budete jako vůz tažený býkem – pomalu, ale vytrvale a s jistotou budete kráčet kupředu.

Princ disků nám také dává naději, že jakkoli nyní můžete mít potíže s financemi, nebude to trvat věčně a pokud budete trpělivě znovu budovat svou finanční stabilitu, Vesmír bude vašemu snažení nakloněn.

Afirmace: Kráčím trpělivě kupředu k cíli.

 

Karta číslo 3 – Soužení

soužení

Na třetí pozici dnes máme kartu Pětka disků – Soužení. Poslední dny máte někdy chuť složit hlavu do dlani a nechat se zavalit smutkem a depresí, které vyvěrají nejen z vašeho nitra, ale valí se na vás ze všech stran. Jedná se zejména o existenční problémy, otázku: “Co s námi (všemi) bude?”

Nedovolte svojí mysli, aby se stále dokola zaobírala jedním problémem, který čím víc na něj myslíte, tím obludnějších rozměrů nabývá. Velmi moudře to popsal Dalajláma: “Má-li problém řešení, není třeba si dělat starosti. Nemá-li řešení, starosti nepomohou.”

Soustřeďte se nyní na věci, které můžete změnit, které jsou ve vaší moci. A klidně se hned pusťte do aktivity. To, co změnit nemůžete, prostě odložte, protože vás to jen zbytečně tíží.

Afirmace: Netrápím se tím, co není v mé moci změnit.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

There are currently no comments. Why don't you kick things off?

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image