Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 30.3.-5.4.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Vyšší vědomí

vyšší vědomí

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Vyšší vědomí. Tento týden nazrál čas na komunikaci s vaším Vyšším Já, vyšším vědomím, které má pro vás důležitá poselství. Možná vám chce říci, že jste se odklonili od své pravé cesty nebo vám naopak chce poradit s problémem, který vás tíží. Každopádně je čas naslouchat – pravděpodobně se s vámi spojí skrze sny nebo vize. Může k vám také promluvit pomocí nečekané shody náhod nebo pomocí znamení.

Vyhlížejte tyto jemné náznaky, ztište rozumovou část mysli a dopřejte sluchu hlasu vašeho Vyššího já.

Afirmace: Snadno slyším své Vyšší vědomí a důvěřuji mu.

 

Karta číslo 2 – Kouzlo přírody

příroda

Pod číslem 2 se skrývá karta Kouzlo přírody. S rozkvétajícím jarem volá vaše duše po přírodě – ať už vás trápí cokoli, lékem může pro vás být příroda. A to jak lékem doslova – ve formě bylinek nebo zdravého jídla, tak lékem přeneseně – skrze procházku po lese nebo práci na zahrádce.

Trápí-li vás něco na vašem zdravotním stavu, zaměřte se tento týden více na pozorování vašeho těla. Co mu dělá dobře a co naopak zle – a pomozte mu přírodními prostředky. Poohlédněte se po bylinné medicíně nebo si uvařte dobré jídlo plné zeleniny. Pokud vás bolí duše nebo se cítíte ve stresu, udělejte si chvilku na procházku přírodou. I kdyby jen po městském parku nebo ve vaší zahradě. Každý okamžik v probouzející se jarní přírodě bude pro vás v těchto dnech balzámem na duši. Nezapomeňte, že i vy, homo sapiens, jste součástí přírody a i o své tělo byste měli s láskou pečovat tak, jako o rozkvetlou zahradu.

Afirmace: Starám se o každičkou součást přírody – tedy i o sebe.

 

Karta číslo 3 – Věřit sami sobě

věřit sami sobě

Na třetí pozici dnes máme kartu Věřit sami sobě. Poslední dobou jste více začali naslouchat tomu, co říkají druzí – a svůj úsudek odložili stranou. Nezapomínejte, že někdy více, než samotný obraz, je důležitější úhel, z jakého se na něj díváme. Přijali jste za vlastní úhel pohledu druhých lidí, přitom stačí udělat jen krůček stranou a změněná perspektiva vám může ukázat úplně nové možnosti.

Zkuste se tento týden zaměřit na váš vlastní úhel pohledu. Ztište hlasy ostatních a zaměřte se na sebe a své pocity. Co vám osobně aktuální situace dává? Co vám bere? Co potřebujete? A co nechcete? Napojte se na sebe sama a odpovězte si pravdivě na tyto otázky. A pak začněte pracovat na řešení, které pro vás bude schůdné a které bude v souladu s vaším úhlem pohledu. Věřte si. Zvládnete to.

Afirmace: Mám důvěru v sebe a své schopnosti.

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

lum v lese

  1. Víc, než kdy před tím si všímám, jak lidé prožívají více přesnějších shod a dějů tzv. synchronicit. Více shodných myšlenek, které vyslovují. Více podobných pocitů, které dokáží spolu sdílet. Vize dávají hlubší smysl, tak , že zapadají lépe do sebe, realizují se mnohem rychleji. Zejména ty společné, neboť právě ty nyní vyvstávají a jsou mnohem více , jako by cítit ve vzduchu z veškerého dění. Lidé prožívají více propojení na dálku a jsou si více blízcí. Vědí jak zatáhnout za jeden provaz, aby se loď hnula z útesu a plula dál.
    Projevuje se síla společných přání. Změny, které se chystaly desítky let se pomalu rýsují. Obrazy , které byly našimi sny dostávají život. Všechno důležité se postupně děje již teď. Co tušili jste , že jednou přijde, už je tady.
    Je důvod k radosti. Příroda nabízí více hojnosti. Už nebude tak rozbolavělá, jako ještě nedávno byla. Má nové přátele, kteří jsou zpět. Lidi. Má zpět svoji rodinu, lidské bytosti.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image