Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 6.-12.4.2019

Ve středu 8.4.2020 ve 4:35 ráno nás čeká úplněk ve Vahách. Budeme tak pravděpodobně řešit zejména partnerské vztahy a také rozvažovat, kterou cestou chceme jít dál a kterou opustit. Na těchto energicíh bude rezonovat celý svět. Zapojte svoji intuici a nenechte se svést strachem, ani přehnanými logickými úvahami “co by kdyby”. Správnou cestu poznáte, jakmile po ní vykročíte.

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Teiwaz (Zákon)

teiwaz

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Teiwaz (Zákon). V tomto týdnu vás čeká boj – ale není třeba se bát, neboť tento boj bude vítězný. Budete se sice asi muset postavit výzvě, ale máte všechny prostředky k tomu, abyste ji dokázali překonat. Ať už se tato výzva bude týkat vašeho zdraví, profese nebo půjde o vnitřní boj s vašimi strachy, zhluboka se nadechněte a pusťte se do toho.

Runa vám vzkazuje, že váš vnitřní bojovník je dost silný, aby vám dodal sílu a odvahu vše zvládnout. Nemusíte se spoléhat na druhé ani jejich soudy a hodnocení. Vy sami máte v sobě vše, co potřebujete. Využijte to a postavte se za to, v co věříte a co má pro vás smysl.

Afirmace: Přijímám výzvu.

 

Karta číslo 2 – Gebo (Dar)

gebo

Pod číslem 2 se skrývá runa Gebo – Dar. Celý náš život je jedna velká, nekončící výměna energií. Neustále proudí k nám i od nás. Dávání a braní. Koloběh života. 

Poslední dobou vám dávání příliš nešlo. Dávali jste až příliš – a pro vás nic nezbylo. Cítíte se někdy bez energie, unavení, vyhořelí. Tolik byste si přáli, aby vás druzí ocenili, ale pořád se dočkáváte jen zklamání. Dvě ramena runy Gebo nás učí, že mezi dáváním a přijímáním musí být rovnováha. Nemůžeme dávat příliš moc, ani příliš málo. Naučte se dávat jen tehdy, máte-li z čeho. A hlavně – dovolte si brát.

Nechejte za sebou pocity viny, pocity méněcennosti. Odložte je jako starou kůži. Už je nepotřebujete. Jenom vás brzdí. Otevřete se energii přijímání a berte, berte, co vám život nabídne. Jste u prostřeného stolu – nebojte si z něj vzít.

Afirmace: Přijímám dary hojnosti.

 

Karta číslo 3 – Algiz (Los)

algiz

Na třetí pozici dnes máme runu AlgizLos. Odložte svůj strach, který vás poslední týdny svírá. Možná se bojíte o svou existenci nebo o své blízké, což je v současné době pochopitelné. Nenechte se však strachem ovládnout a nedovolte mu řídit váš život.

Runa Algiz vám sděluje, že jste pod ochranou Vyšší moci. Bohové, bytosti světla i duchové Přírody nad vámi drží ochrannou ruku a sledují vaše kroky. Nemusíte se bát. Ačkoli se vám možná zdá, že vaše cesta je nyní až příliš obtížná a jste na všechno sami, konec strastí už se blíží a vy z nich vyjdete silnější, než předtím. Svěřte se vašemu vnitřnímu vedení a bez obav kráčejte vstříc budoucním dnům.

Afirmace: Jsem pod ochranou.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

 1. Jo zrovna budu během týdne dodělávat jeden z dárků broučínce slunečnicové.
  Pro “sluníčko”. Ale neroztrhám se, taky si mezi prací odpočinu. Stejně je času dost, než se uvidíme.
  Jó děcka, dělejte si radost vzájemně a chystejte si pozornosti od malinkých až po ty velké.

  Ale dejte si tomu čas. Vždyť přece si chcete pozornosti dělat stále. Tak proč si nedát občas pauzu. Láska je dlouhý maraton. A je potřeba ji sdílet mezi dvěma tak, aby oba z vás měli rádi oba z vás. Protože jste tu přece pro vás oba a ne každý sám pro sebe a ne jenom každý z vás pro toho druhého.

  Ti kdo spolu jste, už něco z toho máte ověřené, ti kdo spolu nejste, využijte čas a již teď pro vás oba připravujte budoucí přítomnost, ať toho pak nemáte tolik, až se sejdete. A vy , kteří spolu jste duší a ještě nejste rovnou spolu vedle sebe, vylaďte ten hudební nástroj, slaďte struny, aby vám to pak hezky hrálo, až začnete “spolu hrát koncert”.
  Co sami sobě dáváte , dáváte v mnohém oběma. Co jeden pro druhého připravujete, připravujete dostatek i pro sebe. Věřte si, že vy jste ti správní v tomhle vesmíru, kdo vám uplete ze štěstí celý svetr. Společně můžete tvořit a stvořit , co “tisíce bohů nedokáže”. Pokud máte v srdci opravdovou lásku a víru ve vaši dobrou cestu, na které vypěstujete dobré ovoce. Vaše svoboda je tu pro vás, a nemá být proti vám. Kdo moudrost našel, ten získal dar, kdo mocný jest, ten lásku dal. Jak na citeru životem svým libé zněje hrál.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image