Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 20.-26.4.2020

Ve čtvrtek 23.4. ve 4:25 ráno nastane novoluní v Býku. Budeme tedy řešit otázky stability – jak najít rovnováhu, když se celý svět okolo zběsile kývá? Čekají nás také záležitosti týkající se peněz, zázemí, domova. Musíme se smířit se změnami, které se dějí a neztratit pevnou půdu pod nohama. Pozor si dávejte zejména na krk, kční obratle a štítnou žlázu a příliš je nezatěžujte.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nadvládanadvláda

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka Holí – Nadvláda. Tato karta se objevila ve výkladu zhruba před měsícem – tyto energie tedy velmi silně rezonují společností. A novoluní v Býku jim ještě přidá na naléhavosti. Už delší dobu cítíte tlak – může být buď zvnějšku, od druhých lidí, nebo zevnitř, vašeho nitra. Uvnitř vás dlouhodobě existuje konfliktní situace a tento týden dojde k její katarzi.

Někdy vládu nad svým životem přenecháváme druhým – a podřizujeme se jejich přání. Někdy tak moc chceme zapadnout, až si dovolíme ztratit své vlastní já. A někdy natolik uvěříme nějaké domněnce, že ji necháme vládnout našemu životu. Tento týden budete mít možnost oprostit se od této nadvlády, ve vztazích i ve své duši.

Je možné, že se tento pocit nadvlády se týká i současných opatření proti epidemii, která nás dusí a zatěžují. Nenechte se jimi zdrtit, jakkoli to teď třeba máte stran svého podnikání či zaměstnání těžké. Situace, která se děje sice není v naší moci – v naši moci je ale to, jak se k ní postavíme.

Afirmace: Já sám vládnu svému životu.

 

Karta číslo 2 – Poustevníkpoustevnik

Pod číslem 2 se skrývá karta Poustevník. Toužíte se stáhnout někam do ústraní a mít chvíli jen pro sebe. Potřebujete si urovnat myšlenky, udělat plány nebo prostě jen být na chvíli sami, bez povinností vůči partnerovi, rodině či šéfovi. Vaše myšlenky poslední týdny připomínají rozzuřené vosy, které bzučí a bzučí a nedají si pokoje.

Nenechte se tím rozhodit. Vyražte sami do lesa, zavřete se sami v místnosti aspoň na půl hodinky a pusťte si hudbu nebo jen tak lenošte, napusťte si vanu a vydechněte. V samotě máte šanci najít klid a možnost rozbouřené moře vašich myšlenek, strachů a obav ztišit.

Tento týden budete mít možnost napoji se na svůj střed a zjistit, že jakkoli je hladina vaší mysli rozbouřená, uvnitř, ve vašem nitru vládne klid, o nějž se můžete kdykoli opřít.

Afirmace: Nacházím klid ve svém středu.

 

Karta číslo 3 – Vůz

vůz

Na třetí pozici dnes máme kartu Vůz. Tato karta velké arkány značí změnu – ale ne změnu překotnou a zběsilou, ale spíš uzrálou z vlastního rozhodnutí. Je pravda, že nás teď ke změnám tlačí spíš vnější okolnosti, než vnitřní potřeba, ale dívejme se na to pozitivně. Možná jsme právě tento impuls potřebovali, aby se náš život pohnul směrem, který se nám časem ukáže lepší, než ten stávající.

Na obrázku této karty vidíme mimo jiné i znamení Býka, v němž nás nyní čeká novoluní. Býk nás učí, že skutečně prospěšná změna může vzniknou jen z vnitřní stablity. Otřásá-li se váš život v základech, ani tehdy nejednejte chaoticky. Sepište si pro a proti, udělejte plány, nahlédněte do svého nitra pro odpovědi na otázku, co byste rádi dělali a co by vás bavilo, v čem vidíte smysl. Pak se teprve rozjeďte s vozem svého života kupředu a vězte, že ačkoli se vám to možná teď nezdá, cesta je bezpečná.

Afirmace: Beze strachu směřuji kupředu.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

  1. Letíme kupředu. Buďme bez obav. Řítili jsme se střemhlav již nějakou chvíli a tak naberme výšku.
    Nakonec jsme se přenesli přes ty tlaky a už dosavadní snahy vzestupu nadnáší.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image