Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

Týdenní výklad karet 27.4.-3.5.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Hojnost

hojnost

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hojnost. Možná se vám zdá, že vaše úspory se každým dnem ztenčují a bojíte se, co přinese zítřek. Neustálou starostí o materiální blahobyt zaměstnáváte většinu svých myšlenek. Jakkoli se vám následující rada může zdát naivní, dejte jí šanci – a zkuste se zaměřit na to, co máte, ne na to, co vám chybí.

Neznamená to, že máte rezignovat na existenční starosti. Jen změňte malounko úhel pohledu – tím, že jsme vděční za to, co máme, vysíláme do Vesmíru energii dostatku a spokojenosti. A právě dostatek a spokojenost se nám pak vrací. Když rezonujeme na energii vděčnosti, můžeme očekávat, že dříve či později v našem životě přistanou nečekané materiální dary. Věřte, že i když se teď možná zdá situace složitá, čas hojnosti se zase brzy vrátí.

Afirmace: Vděčně přijímám dary života.

 

Karta číslo 2 – Soustředění

soustředění

Pod číslem 2 se skrývá karta Soustředění. Vaše hlava je poslední dobou přeplněná myšlenkami. Nevíte, kam dřív skočit, je toho příliš. Andělé vám radí, abyste si uvědomili, že jste to vy, kdo má nad vašimi myšlenkami moc – a ne ony nad vámi. Vězte, že se dokážete soustředit vždy jen na jednu věc, a hodně se vám tím uleví.

Seřaďte si úkoly podle priorit a zabývejte se jimi postupně. Nenechejte svoji mysl zahltit desítkami obrazů. Nic vám neuteče. Zkuste být více tady a teď a ve vaší mysli se rozhostí klid, který vám umožní všechno, co je třeba, zvládnout.

Afirmace: Dokážu se soustředit podle vlastní vůle. Jsem pánem svých myšlenek.

 

Karta číslo 3 – Oslavy

oslavy

Na třetí pozici dnes máme kartu Oslavy. Radujte se, protože ve vašem životě nastal čas oslav. Něco, na čem jste dlouho pracovali, míří ke zdárnému dokončení. Dlouho jste si vizualizovali změny ve vašem životě a ty vám právě teď klepou na dveře. Už nyní se můžete radovat a tato energie přivábí ještě větší hojnost do vašeho života.

Andělé vzkazují, že končí čas dřiny a nastává čas sklizně a oslav. I když se to tak možná zatím nezdá, vaše práce konečně přináší své ovoce. Ať už na poli vztahů, v pracovním životě nebo kdekoli jinde, udělali jste toho dost a zasloužíte si odměnu. Dovolte si ocenit se za dosavadní úspěchy. Vězte, že se můžete začít radovat, protože to, o co se dlouho snažíte, již přichází do vašeho života.

V minulosti byly největší oslavy právě v období sklizně, lidé se radovali, protože pole jim dala své plody a oni měli obživu na další období. I váš čas sklizně nyní nadchází, ale nezapomeňte, že plody je třeba dobře uskladnit a i nadále se o svoje políčko starat, aby na něm nevyrašil plevel.

Afirmace: Slavím příliv hojnosti do svého života.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Ano měli bychom pomaličku začít slavit příliv. Na rozdíl od Titanicu, nějaké neposedné dítě zavčas zalepilo díru žvýkačkou a ono to funguje.
  Někdy stačí málo k dětské radosti a ne vždy jsou nutná složitá řešení.

  I když to vypadalo, že kapela se rozpadla, dřív než začal koncert, tak v dnešní době internetu se lidé dali zase dohromady online.

  I na těch kartách jsou nyní lidé takoví, jako ze skutečného života. Roztomilé děťátko. Chytrá paní, jako ta, co jsem ji potkal v autobusu. A nakonec andělská dívka, nějaká Apu, tak si představuji dámského anděla. Jen ty vlasy o kapánek tmavší. A bíle šatičky, které ladí ke křídlům a k holubici míru.
  A co říct hlavního? Přece to, že jeden den máte dojem, že vaše dřina, jako by neměla konce, chcete zvládnout všeho, co nejvíce a najednou si řeknete, vždyť zítra je taky den. Ráno se vzbudíte a dozvíte se, že jste se ocitli v luxusu a říkáte si, jak se mi to mohlo stát. A k tomu ty přátelské lidi, které potkáte.
  Jsou věci, které se nedají doslova naplánovat, ale dají se prožít, procítit a věřit. Ony hezké chvíle najednou přijdou, a někdy hodně nečekaně. Když se naučíte rozhlížet kolem sebe, pochopíte, jaká znamení vás nezklamou a stále se objevují znovu a znovu ukazují to, co ukazovaly před tím a fungovalo to.
  A někdy stačí jen několikrát zopakovat jsem vděčný. Opravdu vděčný. A je hezký den na obzoru.

  Stejně tak , jak připlula mračna, rozjasní se slunce a je hezky. A když je dlouho sucho , přijde zase pár kapek deště. A pak znovu vyjde slunce.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image