Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 4.-10.5.2020

Ve středu 7.5.2020 ve 12:45 nás čeká úplněk ve Štíru. Tento úplněk otevře cestu do našeho podvědomí, z kterého mohou na povrch vyplouvat zasuté emoce a ukrytá tajemství. Ve vašem vnitřním světě se toho tento týden bude pravděpodobně dít více, než v hmotné realitě.

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Teiwaz (Zákon)

teiwaz

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa TeiwazZákon. Tuto runu jsme tu měli před měsícem. Znovu se nám vrací, aby nás upozornila, že  v tomto týdnu vás čeká boj – ale není třeba se bát, neboť tento boj bude vítězný. Budete se sice asi muset postavit výzvě, ale máte všechny prostředky k tomu, abyste ji dokázali překonat. Výzva se bude pravděpodobně týkat něčeho ve vašem nitru, toho, co Štíří úplněk vytáhne na světlo – podvědomého strachu, ukryté bolesti, odříkané touhy…

Runa vám vzkazuje, že váš vnitřní bojovník je dost silný, aby vám dodal sílu a odvahu vše zvládnout. Nemusíte se spoléhat na druhé ani jejich soudy a hodnocení. Vy sami máte v sobě vše, co potřebujete. Využijte to a postavte se za to, v co věříte a co má pro vás smysl.

Afirmace: Přijímám výzvu.

 

Karta číslo 2 – Jera (Žně)

jera

Pod číslem 2 se skrývá runa Jera – Žně. Poslední týdny pro vás byly náročné – spousta výzev, problémů, obtížných situací. Ale i díky nim se vám podařilo zaset dost semínek, která začínají pomalu klíčit. Jsou to semínka transformace, sebevědomí a pochopení. A je načase je začít sklízet.

To těžké a vyčerpávající odbobí je již téměř za vámi. Nyní můžete začít těžit ze všeho, co jste se naučili. Jsou to ty nejcennější lekce, neboť byly zaplacené něčím, co nelze vyvážit penězi – vaším časem, bolestí a zkušenostmi. Tento týden se něco, co jste odstartovali v posledních týdnech, podaří dotáhnout do konce, dílky skládačky zapadnou na místo a odstartuje nový příběh, v němž konečně dojde i na spravedlivou odměnu za vaše úsilí.

Afirmace: Sklízím odměnu za své minulé úsilí.

 

Karta číslo 3 – Othila (Domov)

othila

Na třetí pozici dnes máme runu Othila – Domov. Tento týden se z vašeho podvědomí vynoří věci, které jsou spojené s vaší rodinou a domovem. Možná je načase aby to, co ve vás už delší dobu bublá, mohlo konečně proniknout na povrch. Nemusíte se bát vyjádřit své emoce. Jsou-li vaše kořeny pevně zapuštěné v zemi, i sebevětší vichřice vámi neotřese.

Je také vhodná doba na zkrášlování vašeho domova – pořiďte si nový nábytek, konečně se pusťte do odkládaného úklidu nebo si alespoň do vázy na stole dejte čerstvé květiny. Všechna energie, kterou tento týden vložíte do svého domova, se vám znásobená vrátí.

Afirmace: Jsem napojený na svůj domov.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

 1. 1.Mám rád i lidi, kteří na mě a na druhé nejsou hodní. Jsou takoví protože je to v nich. Ačkoliv člověk a více z nás se podle možností , kdy je příležitost, snaží je zachránit, oni si málokdy dají říci, když sami k sobě lásku nemají.
  Pokud jim pýcha nedovolí projevit lidskost vůči obyčejným lidem, nebo zvířátkům, či přírodě, ukáže se, zda jsou vůbec hodni toho být zachráněni.

  2. Člověk se naučí spoléhat se jen sám na sebe. A vybaví se tak , aby se nemusel na nikoho obracet, naučí se nové věci, aby také ty nemusel shánět u jiných odborníků. Člověk občas potřebuje pomoc jiných , tak to na světě je. Ale je dobré i tak hodně věcí zvládnout sám a když v něčem pomůžou ostatní, je člověk o to víc vděčný, když ví, co vše a jak náročné to je, co druzí lidé pro něj někdy dělají. Zvažujte , jak své schopnosti dovybavit a jak se dopřipravit , abyste si mohli lecos zvládnout sami.

  3. A na tohle číslo jsem si pomyslel nejvíc. Myslím, že některé věci dělám za příbuzné a možná i za sousedy, až mnoho toho očekávají. Ani já si nehraji na všeuměla a člověka s nekonečnou energií. Zapojit by se měli všichni, ohledně toho prostředí , které je k užitku všem. Mají pak větší míru zodpovědnosti za to, co již zasahuje do společného. Ačkoliv jeden může někdy udělat něco za všechny, pak ale všichni by se měli nějak angažovat podle svých schopností a dovedností, tak aby měli radost z toho, co je jim společně k užitku.
  Společně budujme města, obce a dopřejme více života a krásy přírodě. Ta je nám všem společná.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image