Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 11.-17.5.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nasycenostnasycenost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Deset Pohárů – Nasycenost. Stále se bojíte naplno prožívat své emoce. Prožívat štěstí, protože se může zkalit. Prožívat smutek, protože vám kdysi zakázali plakat. Prožívat vztek, protože ten je přece špatný a zlý. Jste ale nasyceni emocemi – a je jedno, zda „pozitivními“ nebo „negativními“. Všeho moc škodí a jakýkoli přetlak nakonec potřebuje někde uniknout.

Upusťte páru. Dovolte si prožívat emoce. Dovolte si křičet, plakat, smát se a tančit. Emoce bublají ve vaší mysli, vašem těle, vaší duši a touží dostat se ven. Nechejte je. Zkuste třeba dynamickou meditaci, tanec nebo sport. A až emoce odtečou a tlak povolí, uvidíte, že vše je náhle jasnější a některé věci, které jste dosud považovali za problém, s nímž je třeba bojovat, se rozplynou jako dým.

Afirmace: Dovoluji si prožívat své emoce.

 

Karta číslo 2 – Příměřípříměří

Pod číslem 2 se skrývá karta Čtyřka Mečů – Příměří. Příměří není totéž, co mír. Na povrchu se zdá, že je vše klidné, ale může to být jen ticho před bouří. Tento týden se vám nejspíš podaří zahladit problémy ve vztazích (ať již s partnerem, v práci nebo v rodině), které se s vámi táhly nějaký čas, ale o konečné řešení se ještě nejedná. Mějte to na paměti a cokoli tento týden dotáhnete do konce, nevypouštějte ještě úplně z hlavy, může se to znovu vrátit jako bumerang.

Příměří také napovídá, že to, co bylo poslední dobou rozvířené, se na nějaký čas uklidní. Toto zklidnění a zmírnění tlaku vnímejte jako prostor pro nalezení skutečného, definitivního vyřešení těchto problémů.

Afirmace: V dočasném klidu nacházím trvalá řešení svých problémů.

 

Karta číslo 3 – Rozkoš

rozkoš

Na třetí pozici dnes máme kartu Šestka pohárů – Rozkoš. Možná máte poslední dobou pocit, že si nezasloužíte radost – že byste měli víc pracovat, víc pomáhat druhým nebo dokonce i víc trpět, protože jiní se nemají tak dobře jako vy. Tak to ale není.

Prožívat radost je zcela v pořádku a nemusíte se za to nikomu zpovídat. To, že jiní mají těžký život nebo na sebe naložili ranec povinností, pod nímž se jim prohýbá hřbet, není vaše starost a už vůbec ne vaše vina. Vy nesete zodpovědnost jenom za svůj život, ne za životy druhých. Dopřejte si tento týden tolik odpočinku, dobrého jídla a radosti ze života, kolik si vaše duše žádá – a nikomu z toho neskládejte účty. Uvidíte, jak se vám uleví.

Afirmace: Mám právo se radovat ze života.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Radost je někdy silná jako výbuch sopky a něžná jako mořská vlna. Hladí, jako vítr jarní.
  Měj svoji víru , že hvězda jasná k přístavu tě zavede. Též dobrého se chystá.
  Plná nůš , stébel , kde již pominuly závěje.

  Napni plachty své a dpřej sluchu svému , zpěv jarních ptáků , jež vítají tě v nový věk.
  Kde chodíš něžným krokem a střevíc orosil se ze svěžích luk.
  Věř, že nové vláhy přivál nový čas, kde uvidí milý milou, pod květem jeřabin.

  Srdcí dvé, těch nenecháme napospas.
  Moudrost laskaví , těch nových časů, na očích odkrývá vrásnění těch třásní,
  dlouhých řas.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image