Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 25.-31.5.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Uměníumění

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Umění. Pokládá otázku – co ve tvém nitru je ve sporu? Proč v sobě nemáš klid? Tento týden se budou protiklady ve vašem nitru snažit usmířit a nalézt kompromis. A platí to i o protikladech z vašeho okolí – neboť to jen reprezentuje váš vnitřní stav.

Na první pohled se může zdát, že vás čekají dny plné konfliktů, hádek a vybublaných emocí. Ale jakmile projdete tímhle minovým polem, rozhostí se klid. Občas je potřeba vyhodit do luftu všechno, co nefunguje k vaší spokojenosti – staří alchymisté, na něž odkazuje tato karta, o tom věděli své. Nebojte se, pokud si tento týden budete občas chtít dupnout nebo za sebou prásknout dveřmi. Některé věci už prostě pod pokličkou neudržíte – a je to dobře. Pokud byste totiž všechno jen spolkli a drželi v sobě, ta největší spoušť by se odehrála ve vaší nejniternější alchymistické laboratoři – ve vaší duši.

Afirmace: Všechno jedno jest.

 

Karta číslo 2 – Dílodílo

Pod číslem 2 se skrývá karta Trojka Disků – Dílo. Tato karta odkazuje na zdárné dovršení nějakého projektu. Zároveň ale upozorňuje, že je třeba začít se soustředit jen na jeden projekt, upnout svoji pozornost jen jedním směrem, aby stavba, na které pracujete, měla skutečně pevné základy.

Když tříštíme svoji pozornost mezi mnoho věcí, jsme nejen unavení a přetažení, ale také do ničeho nedáváme tolik energie, kolik bychom mohli. Tento týden se vám patrně přihodí události, které vás přimějí (a nemusí jít zrovna o příjemný způsob) začít se soustředit jen na jednu věc a ty ostatní prozatím odložit stranou.

Afirmace: Stavím krásné a pevné věci.

 

Karta číslo 3 – Eso Holí

eso holí

Na třetí pozici dnes máme kartu Eso Holí. Ve vašem nitru hoří oheň – a tento týden bude zářit jasněji a jasněji. Ten oheň říká – vím, kdo jsem. Vím, co chci. A udělám pro to maximum. Budete mít více energie a pokud zůstanete věrní sami sobě, upřímní a opravdoví, podaří se vám vše, na co sáhnete.

Eso holí do vašeho života přináší sebedůvěru, kterou jsem možná dlouho postrádali. Začněte více věřit své intuici a následujte svůj vnitřní hlas. Dřímá ve vás ohromná síla a právě teď se probouzí.

Afirmace: Jsem silný, sebědomý a dokážu vše, po čem toužím.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

 1. 3 . A právě jsem dojedl zmrzlinu v kornoutu , takovém, jako na té kartě.
  Vím, co je potřeba udělat a to zvládnu. To je heslo těchto dní a dál také. Protože vím, vidím a cítím, že je to dobré.
  Zkus to také, kdo jdeš právě kolem ( listováním přes tuto stránku). Jeden za všechny, všichni za jednoho.
  Některé věci může udělat jeden, třeba právě ty, nebo já. A o něčem zjistíme, že bychom to měli udělat všichni.
  Odpověď na otázku, kterou ústy ani psaním nevyslovíš, najdeš u sebe, v sobě i kolem sebe.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image