Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 8.-14.6.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Gebo (Dar)

gebo

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Gebo – Dar. Celý náš život je jedna velká, nekončící výměna energií. Neustále proudí k nám i od nás. Dávání a braní. Koloběh života. 

Poslední dobou vám dávání příliš nešlo. Dávali jste až příliš – a pro vás nic nezbylo. Cítíte se někdy bez energie, unavení, vyhořelí. Tolik byste si přáli, aby vás druzí ocenili, ale pořád se dočkáváte jen zklamání. Dvě ramena runy Gebo nás učí, že mezi dáváním a přijímáním musí být rovnováha. Nemůžeme dávat příliš moc, ani příliš málo. Naučte se dávat jen tehdy, máte-li z čeho. A hlavně – dovolte si brát.

Nechejte za sebou pocity viny, pocity méněcennosti. Odložte je jako starou kůži. Už je nepotřebujete. Jenom vás brzdí. Otevřete se energii přijímání a berte, berte, co vám život nabídne. Jste u prostřeného stolu – nebojte si z něj vzít.

Afirmace: Přijímám dary hojnosti.

 

Karta číslo 2 – Kaunaz (Světlo)

kaunaz

Pod číslem 2 se skrývá runa Kaunaz – Světlo. Na konci temného tunelu se konečně rozblikalo světlo naděje. Tento týden můžete očekávat dobré zprávy, na které už možná dlouho čekáte. Následující dny také budou přát novým nápadům – pečlivě naslouchejte hlasu vaší intuice, pravděpodobně vás dovede ke kreativnímu řešení problému, s kterým si už nějaký čas lámete hlavu.

Budete-li se tento týden věnovat tvůrčí činnosti, půjde vám to lépe od ruky. Ale i nad finančním plánem na nebo při pracovním pohovoru se nad vaší hlavou bude vznášet jiskřička božského vědění, která vám požehná a dodá inspiraci v ten pravý čas.

Kaunaz je také runou naděje. Jakkoli černě teď možná vidíte svou situaci, Kaunaz vám svým světlem dává znamení, že nic není tak hrozné, jak se na první pohled zdá.

Afirmace: Světlo svítí na mou cestu.

 

Karta číslo 3 – Ansuz (Ústa)

ansuz

Na třetí pozici dnes máme runu Ansuz – Ústa. Tato runa je zasvěcená bohu Ódinovi a přináší tak znamení božské moudrosti a vedení. Tento týden bude velmi vhodný pro meditace a vizualizace, které vás mohou dovést hodně hluboko do sebe.

Požehnání moudrosti můžete očkávat také při zkouškách všeho druhu – ať už těch ve škole, pracovních pohovorech nebo výzvách, které jste si vybrali a rozhodli jste se jim čelit vy sami.

Zároveň je Ansuz také runou komunikace a upřímnosti – k sobě i druhým. Pokud vás už dlouho svrbí jazyk a chcete říct, co vás tíží na srdci, nastal ten pravý čas.

Afirmace: Mám otevřenou mysl.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

 1. Vytrvalost a píle přináší to nejkásnější a nejchutnější ovoce. Ač zastrašeni světem, přiměřeně chceme vědět, co děje se nejen dobrého, ale aby nás to nepohltilo. Vizualizujme si ten lepší svět, a realizujme své myšlenky, které jsou nám společné. V nich je síla pro život. Pro náš život.
  Píle , naděje a láska. Víra a vědění , že to dokážeme. Dokážeme, čeho je potřeba.
  Mrtví, zůstávají mrtvými a my živí , žijme život, který dává dech, radost.
  Z mála vytváří dostatek. Z dostatku tvoří hojnost a společenství přátelských lidí.

  Bohatství je v srdci, tónech v hrdle, duši. Dechu života a harmonickém sžití s přírodou.
  Bohatství si s sebou nosíš celý život a stále dál neseš knihu živého příběhu. Knihu žití.
  Hojnost je i ve slovech, které se staly skutky milosti a milého povzbuzení.
  Myslím na to, jak tě potká štěstí…

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image