Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 15.-21.6.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Krutostkrutost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Devítka mečů – Krutost. Tato karta se týká sebevědomí. Máte pravděpodobně poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

 

Karta číslo 2 – Rytíř Holírytir holi

Pod číslem 2 se skrývá karta Rytíř Holí. Vaše mužská energie si žádá o projevení. Možná tento týden vyvoláte spor či hádku, ale nebude to ke škodě, naopak – pomůže to vyčistit zatuchlý vzduch a dát vztahu (ať už jakémukoli) novou dynamiku. „Na koni“ bude i vaše inspirace – nechejte se jí unášet a pusťte se do něčeho, co jste dlouho odkládali.

Rytíř Holí žehná všem novým projektům, do nichž jste se pustili. Pokud jste se s počínajícím létem vrhli do sportovních aktivit, abyste měli co ukazovat v plavkách, využijte tento týden jeho energii – spalování tuků vám půjde lépe, než jindy. Nenechte ale svůj oheň nadšení rozhořet příliš, abyste se zbytečně nevyčerpali.

Afirmace: S energií se vrhám vstříc novým dobrodružstvím.

 

Karta číslo 3 – Velekněz

veleknez

Na třetí pozici dnes máme kartu Velekněz. Ten vždy přináší velké životní lekce a zkoušky. Tento týden se pravděpodobně budete muset podívat do očí některému ze svých strachů. Něco, o čem jste přesvědčeni, že je neměnné a stálé, se vychýlí ze své osy. Přijměte to a nesnažte se proti tomu za každou cenu bojovat.

Možná byste raději měli vše pod kontrolou, vše vyřešili, zařídili. Tento týden je však lepší nechat věci plynout a věřit, že vše dopadne, jak má. Nemusíte všechno pevně držet v rukou, povolte životu opratě a jen se dívejte, kam vás zaveze. Nejcennější lekce, kterou Velekněz přináší je – měj odvahu změnit věci, které změnit můžeš; sílu vyrovnat se s věcmi, které změnit nemůžeš a moudrost, abys jednu od druhé rozeznal.

Afirmace: Nechávám věcem volný průběh a přijímám poučení.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

There are currently no comments. Why don't you kick things off?

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image