Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 22.-28.6.2020

Ještě v nás budou chvíli rezonovat energie letního slunovratu a novoluní v Raku, které bylo včera. Jako každé novoluní, i tohle s sebou nese energii obnovy. Znamení Raka tuto energii promítá do našeho nitra, kdy máme možnost se očistit od všech emocí, které již nechceme v sobě nést dál. Druhou polovinu roku můžeme pak začít s novou silou a novou energií, když odložíme batoh naložený minulostí a necháme do svých žil proudit energii léta a slunce.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Pohled do nitra

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pohled do nitra. Tento týden bude ideální pro meditace a šamanské cestování. Snáze, než kdy jindy, vám půjde obrátit se do sebe a uvědomit si vzorce, obavy a strachy, které svazují vaši duši jako neviditelný provaz. Vaše nitro vám může ukázatto, co skutečně chcete, skryté pod domněnkami a nedůvěrou v sebe sama a své schopnosti.

Tento týden vás může čekat zážitek, díky kterému si uvědomíte, co je pro vás opravdu podstatné a co vám ujasní, kudy se životem ubírat dál. Zrcadlo, které vám bude nastaveno, nemusí být úplně příjemné, ale tato zkušenost bude velmi důležitá a transformativní. Nevzpírejte se jí, nechte události, ať se dějí a věřte, že váš život nabere ten správný směr.

Afirmace: Nacházím pravdu ve svém nitru.

 

Karta číslo 2 – Šťastný konec

šťastný konec

Pod číslem 2 se skrývá karta Šťastný konec. Pohádky našeho dětství obvykle končívaly šťastně. Ale jako dospělí se zdráháme věřit na pohádky a za vším, co nás činí šťastnými a spokojenými, stále hledáme nějaký háček. Nějaké ale, které nakonec všechno zkazí. Kdo se neraduje, nebude zklamaný, říkáme si, a štěstí si zatím necháváme protékat mezi prsty.

Zkuste tento týden věřit na pohádky se šťastným koncem. Protože jediné, co vám nyní brání prožívat radost, je váš vnitřní dospělák, co má strach, že bude-li příliš šťastný, skončí s natlučeným nosem. Víly vám ale vzkazují, že to tak vůbec nemusí být. Vězte, že něco, do čeho dáváte už dlouho energii, se konečně zúročí a to, co vás nyní pálí, se brzy v dobré obrátí.

Afirmace: Věřím na šťastné konce.

 

Karta číslo 3 – Krása

krása

Na třetí pozici dnes máme kartu Krása. Blíží se léto se všemi svými raklamami na hubnoucí kúry pro to “správné tělo do plavek” a z obálek časopisů zírají modelky, s dokonalými křivkami, které dolemoval Photoshop. A tak mnozí mají noční můry z toho, že se má navléknout do krátkých šatů nebo do bikin. Jenomže krása má mnoho podob, křivek, oblinek a tvarů. Cesta za dokonalostí je past. Vždycky bude něco, co se dá vylepšit, zmenšit, zvětšit, zpevnit, vytvarovat… A mezi vší tou honbou za (iluzorní) dokonalostí si zapomenete užívat tu krásu, kterou máte nyní.

Udělejte tento týden něco pro sebe. Nechte si udělat nehty, zastřihnout vlasy, udělejte si pleťovou masku nebo se krásně naličte i když půjdete jen na poštu pro balík. Kupte si nové šaty nebo letní botky. Můžete si i zacvičit, jestli vám to udělá dobře. Ale ne proto, abyste na sebe shlíželi kritickým okem, co všechno je špatně. Naopak se pochvalte za tu drobnůstku, kterou vylepšíte a radujte se z ní. Nechte rozzářit svou krásu a kašlete na detaily. Jste krásné (a i vy muži, co čtete tyto řádky, jste krásní:)) tak, jak jste.

Afirmace: Vidím svoji krásu.

 

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Setkal jsem se s tím, jak obrovské systémové chyby v účtování někteří dělají a je to katastrofa, lidé jsou bezmocní. A nikdo, jako by to nechtěl řešit. Katastrofální chyby v organizaci dopravy, nebudu říkat podrobnosti, ale opět jsou situace, kdy cestující jsou bezmocní proti hlouposti těch, kdo předstírají, že chyby nejsou, protože lidé v té bezmoci prostě to neřeší a nechají se poškodit, jen to opláčou. Chyby, které se tím zakrýváním a obcházením dál hromadí a přibývá poškozených.
  Když v nějakém případě to řeknete hezky, že jako by se mohlo něco zlepšit, obdržíte výsměch a lži, pak se vám přiznají, že mají s tím stejný problém a bojí se přiznat, že jsou bezmocní proti vadám v systému.
  Tím se trochu napětí mezi poškozenými a těmi, kdo by mohli něco udělat zlepší , protože aspoň je vidět, že jsou bezradní vlastně do jisté míry všichni. A proto je potřeba dávat hlavy dohromady a ty poznatky sjednotit , aby se věci zlepšovaly ve správných načasováních. Ale ne jen načasováních, že měsíc nebudeme dělat nic a pak přesně v danou minutu napíšeme, že nic neumíme a nechceme umět.
  Nebudu konkretizovat, neboť problematika je obšírná a každý se s něčím takovým v životě, v nějakém příběhu ze života, setká.
  Bohužel jistá zlepšení ve společnosti a systému dělá pár lidí, ale mohlo by se zapojit více. Více si věřit. A ti kdo jsou na druhé straně drátu by si mohli uvědomit, že řeč je s nimi a nejde o formální vyřízení problému ve stylu: Neumíme, nevíme, neznáme. Nebo děláme, nevíme co, ale děláme to nejlépe, protože to umíme okecat. Ale výsledek je nula. Nic, pro nikoho. Žádné plány v nikde zemi pro nikoho, jako se zpívá v jedné písni ” He’s a real nowhere man, sitting in his nowhere land. Making all his nowhere plans for nobody.
  Hovoří ta píseň mimo jiné o tom, že lidé na zodpovědných místech mají cítit poslání dělat plány pro někoho, pro lidi a mít z toho radost. Že to jim a nám lidem udělá radost a něco nám to přinese dobrého. A když lidé strádají a jsou poškozováni, mít za své, v tom učinit reálné dobré skutky. A posunout se na další úroveň kvalitní společnosti. Protože chceme, ne protože musíme. Protože víme, že to je správné, udělat dobré věci.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image