Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 29.6.-5.7.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Věžvěž

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Velké arkány Věž. Tento týden se něco, co jste považovali za pevné a jisté, otřese v základech. Může se to týkat oblasti vztahů nebo práce, ale také může jít o otřes čistě myšlenkový nebo duchovní. Možná jste tuto “pravdu” vlastně zpochybnili už dávno, jen jste dosud sbírali odvahu si to přiznat. Nebo se možná tento týden dozvíte něco nového, co pohne zemí pod vašima nohama.

At tak či tak, není potřeba se děsit. Změna je někdy trochu nepříjemný, ale vždy velice očistný a ve výsledku také ozdravný proces. Občas je potřeba takové zemětřesení, aby shodilo staré zatuchlé domy a na jejich místě mohly vyrůst nějaké nové, hezčí a vzdušnější. A někdy je to zemětřesení jen docela maličké, že svrhne jenom truhlík s uschlou kytkou za oknem, který pak můžeme vyměnit za nový, který se zelená. Zamyslete se, jestli ve vašem životě není něco, co už dlouho volá po zboření a klidně tomu zemětřesení trošinku pomozte 🙂

Afirmace: S otevřenou myslí se vzdávám starých pořádků.

 

Karta číslo 2 – Kolo štěstíkolo štěstí

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá karta Velké arkány Kolo štěstí. Tento týden přivítejte přísun radosti, hojnosti a štěstí. Ve vašem životě se může naskytnout dlouho očekávaná příležitost – nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Je také možné, že se tento týden dočkáte dlouho očekávané dobré zprávy.

Nezapomeňte, že úspěch není jen o náhodě, ale o tom, jestli jsme schopní příležitost vidět a včas se jí chopit. Často se nám nedaří jen proto, že vnitřně nejsme nastaveni na úspěch. Štěstí je přitom ale jen věc našeho vnitřního rozhodnutí. Rozhodněte se teď hned být šťastní a Vesmír vám toto vaše rozhodnutí zarezonuje zpět.

Afirmace: Přijímám hojnost do svého života.

 

Karta číslo 3 – Vítězství

vítězství

Na třetí pozici dnes máme kartu Šestka Holí – Vítězství. Vše, do čeho se tento týden pustíte, se vám bude dařit. Možná vás to bude táhnout směrem k tvůrčím činnostem, od malování až po dekoraci domova. Poslechněte toto volání, výsledky vás možná samotné překvapí.

Někdy se nepouštíme do nových věcí proto, že máme předem strach z prohry. Jenomže ne vždycky musí vítězství znamenat obsadit první místo a na krku mít medaili. Někdy je vítězství “jen” o překonání sebe sama a svého strachu. O vykročení z komfortní zóny. Pokud se tento týden objeví příležitost zkusit něco nového a překonat své hranice, neváhejte a jděte do toho. Možná to bude jedinečná příležitost, jak objevit svůj skrytý talent nebo udělat první krok novým směrem na životní cestě.

Afirmace: Vítězím.

Následující dva týdny budu jako vedoucí na skautském táboře. Nad výkladem karet se spolu tedy setkáme opět až 20.července. S láskou Lúmenn

Lúmenn

  1. Rozhodněte se být šťastní už napořád. Sice žijeme v poklusu, tedy minimálně my, kdo jsme obdobím prošli v pracovním maratonu. Ale také ti, kdo sbírají síly a znovu vyrážejí do rušného byznysu.
    Každý si jednou projde nějakým svým obdobím. Nyní jím procházelo mnoho lidí. A začne nový život.

    Nová láska v životě. Nový den, nový sen. A život vdechni v ratolest, když nevnímáš už tak bolest.
    Nevymýšlej žádnou lest, životem a s láskou, nech se větrem nést.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image