Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 20.-26.7.2020

Ještě v nás budou chvíli rezonovat energie letního slunovratu a novoluní v Raku, které bylo včera. Jako každé novoluní, i tohle s sebou nese energii obnovy. Znamení Raka tuto energii promítá do našeho nitra, kdy máme možnost se očistit od všech emocí, které již nechceme v sobě nést dál. Druhou polovinu roku můžeme pak začít s novou silou a novou energií, když odložíme batoh naložený minulostí a necháme do svých žil proudit energii léta a slunce.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Hudba

hudba

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hudba. Hudba je jeden z nejúžasnějších lidských vynálezů, pozvedá duši, hladí mysl, pomáhá dokonce i léčit tělo. Vážná nebo relaxační hudba nás může uklidnit a zbavit napětí. Oproti tomu taneční nebo rocková muzika rozproudí krev v žilách a zvedne nám náladu. Vyberte si tento týden tu svoji muziku a nechejte ji, ať s vámi trošku zacvičí.

Věřte, že to potřebujete. Zatřepat hlavou nebo se ponořit do tónů klavíru. Prostě na chvilku vypnout, i třeba na jedinou skladbu. A kdo ví, třeba v textu písničky objevíte radu, kterou potřebujete slyšet nebo na koncertě potkáte někoho, kdo pro vás bude důležitý. Tak jako tak vám víly pro tento týden radí, abyste se nechali vést hudbou – kamkoli.

Afirmace: Hudba hraje v mém srdci.

 

Karta číslo 2 – Rodiče a děti

rodiče a děti

Pod číslem 2 se skrývá karta Rodiče a děti. Tento týden u vás dojde ke zlepšení vztahů mezi vámi a vašimi rodiči, vašimi dětmi nebo oběma. Léčení vztahů mezi vílami probíhá pravdou. Když si na rovinu a upřímně říkáme, co nás trápí, ve vztazích nemůže nic zahnívat. Tato energie nyní rezonuje i ve vaší rodině a může vést k uzdravení některých nemocných vztahů.

Také je možné, že tento týden k vám dorazí zpráva, týkající se blízkého člena vaší rodiny, kterého jste dlouho neviděli nebo s ním nebyli v kontaktu.

Afirmace: Mám dobré vztahy se svými rodiči/dětmi. Dovoluji svému srdci, aby se otevřelo lásce vůči všem členům mé rodiny.

 

Karta číslo 3 – Vizualizace

vizualizace

Na třetí pozici dnes máme kartu Vizualizace. Naše myšlenky mají velikou moc. Dokáží nám zprostředkovat ty nejčernější scénáře budoucnosti, ale také načrtnout ty nejkrásnější plány. Někdy zapomínáme, jak velká je jejich síla. Jsme tím, na co myslíme – a jsme takoví, jak myslíme. Těžkosti, které vás sužují, můžete zmírnit, když jim přestanete vědomě věnovat tolik pozornosti, když přestanete se svou hlavou hrát hru na kdyby.

Tento týden si vizualizujte budoucnost takovou, jaká by podle vás měla být. Vizualizujte si hojnost, štěstí a pohodu. Neznamená to, že vám díky tomu zázračně spadne do klína milion nebo se vám zázračně uzdraví bolavá noha. Vědomě pozitivní myšlenky vám ale pomůžou lépe překonávat překážky a otevřou ve vaší mysli dveře k úspěchu a spokojenosti, které si nyní možná nevědomky zavíráte.

Afirmace: Jsem pánem svých myšlenek.

 

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Asi tak před dvěma hodinami mě nenapadla čísla ke kartám, ale trochu veršovaná slova, ta doletí kde patří ještě o něco lépe než to správné číslo, anebo možná obsahuje z každého ze tří čísel něco :

  Jen vítr tě hřál, když česala jsi své vlasy opodál.
  A dívala se vzhůru, jako tenkrát na tom místě pod stromy.
  Koruny stromů šuměly a já na struny ti hrál.

  Tu píseň , kterou znáš, z hor i kopců ti zazpíval.
  Viděla jsi, kdy větve stromů sklánějí se, jak větévky se zelenaly.
  Prosvítalo slunce do tvých dlaní.

  Tóny hladil tě vítr, když tvou píseň známou, jak flétnou, jsem ti pískal.
  Hrej větříku, hrej, na harfu příběh její lásky rozezněj.

  Spolu namalujem křídla v písku, jemným tahem, ať nezadřem si třísku.
  Na cestách tvých tě dobré provázej.

  Namaluj den , kdy tvůj úsměv rozzáří se víc. A řekni , co cítit budeš pro dalších dnů štěstí tvých.
  Tvé kroky jdou tam, kde sluší ti to, to přec víš.

 2. Cesta za tvým snem přivedla mě k tobě. Jen ty víš , v jaké byl podobě.

  Vlastně až od slov – dívala se vzhůru – se trochu promítly i zážitky ze života.
  Začátek vznikl, aniž bych tušil, co znamená, jen se to hezky rýmovalo.
  Ale to jen, kdyby někdo bádal ve verších, kde se vzaly. Odněkud přilétly a byly tady.

  Takže, poletíme za sluncem, které je tu s námi.
  Budem tam, dokud měsíc bude nad horami.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image