Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Dnes v 17:58 nastal úplněk ve Vodnáři. Ten si nebere servítky a ukazuje nám věci, jaké opravdu jsou. Už není čas na výmluvy, že něco nejde. Silná energie léta a znamení Lva, které nyní vládne Slunci, nám pomůže konečně se odhodlat a věci, které nám úplněk ve Vodnáři v plné nahotě ukáže, zpracovat a zvládnout. I karty, které se dnes ve výkladu objevily, na těchto energiích rezonují.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Isa (Led)

isa

Vybrali jste číslo 1? Pod ním se skrývá runa Isa Led. Je léto, slunce pálí, tak je led to poslední, na co myslíme – nechceme-li si jej ovšem přidat do sklenice. Ovšem runa Isa přináší spíše než rampouchy a námrazu led metaforický. Led, který říká – zastav se, člověče, přestaň se hnát tak zběsile dopředu.

Energie Lva a silného úplňku nás ženou vpřed, něco změnit, něco udělat, něco začít! Zchlaďte svoji horkou hlavu a nejprve se pořádně zamyslete – kam vlastně jdete? A musíte tam vážně být první?

V týdnu ve znamení této runy buďte obzlášť opatrní a pokuste se co nejvíc odpočívat. Vaše tělo i mysl touží po zastavení se – a pokud mu to nedopřejete, hrozí riziko úrazu nebo onemocnění. Pokuste se také nejprve dvakrát měřit a až pak řezat. Některá rozhodnutí, která jste v poslední době udělali, byla příliš unáhlená a zbrklá, možná by neškodilo se k nim ještě vrátit a promyslet je s chladnou hlavou. Nebojte se. Energie svátku Lughnasad a úpňku ve Vodnáři vás podpoří ve vašich záměrech – až přijde pravý čas.

Afirmace: Jsem klidný. Dýchám. Odpočívám.

 

Karta číslo 2 – Thurisaz (Trn)

thurisaz

Pod číslem 2 se skrývá runa Thurisaz – Trn. Tato runa značí překážky a protivenství, jež vás tento týden čekají. Každý problém má ale řešení a každá překážka může být napínavou výzvou.

Thurisaz sice předpovídá překážky, zároveň ale vybízí k boji. Nikdo nedostane naloženo víc, než unese a tak věřte, že cokoli, co ve vašem životě tento týden zaskřípe, se vám raz dva podaří opravit. Máte dost sil všechno zvládnout – nebojte se a postavte se každé výzvě s bradou vztyčenou. Vyjdete z nich posíleni a zoceleni.

Energie úplňku a nedávného svátku sklizně vás ponese na svých křídlech, ať už na vás následující dny čeká jakýkoli obr, jemuž bude třeba se postavit.

Afirmace: Přijímám výzvy a vycházím z nich vítězně.

 

Karta číslo 3 – Teiwaz (Zákon)

teiwaz

Na třetí pozici dnes máme runu TeiwazZákon. I tato runa se týká výzev a překonávání překážek. A opět se vezeme na silných energiích svátků Léta a slunce. Ačkoli vám tato runa přináší zprávu, že vás v tomto týdnu čeká boj – není třeba se bát, neboť tento boj bude vítězný. Budete se sice asi muset postavit výzvě, ale máte všechny prostředky k tomu, abyste ji dokázali překonat. Výzva se bude pravděpodobně týkat dlouho odkládaných věcí, které konečně dozrály k vyřešení, abyste se mohli posunout dál.

Runa vám vzkazuje, že váš vnitřní bojovník je dost silný, aby vám dodal sílu a odvahu vše zvládnout. Nemusíte se spoléhat na druhé ani jejich soudy a hodnocení. Vy sami máte v sobě vše, co potřebujete. Využijte to a postavte se za to, v co věříte a co má pro vás smysl.

Afirmace: Přijímám výzvu.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

 1. Jednoduše, je víc rozdělaných věcí, které je potřeba dotáhnout, ale všechno už je připravené. Taky to tak vidím.

  Třikrát měř, jednou řež. Nejdřív je lepší dodělat některé části a pak se lépe měří, rýsuje, aby vše pasovalo do skládačky. Nemusí být všechno hned rozdělané.
  Hned se stejně všechno nedokončí.

  Systém v činnostech dává řád.
  Dělej na tom a ostatní ti bude přidáno k tomu.
  Vše vyvstane ve správnou chvíli na správném místě.
  Najednou to tam bude, jen za tím jít a tušit, že je to správná cesta.
  Ověřovat správné kroky.
  Bdi a odpočívej. Nadechni se a vydechni.
  Naber a vysyp. Uchop, zvedni a polož.
  Namoč a otři.
  Vyjdi ven a pak jdi zase dovnitř.
  Jedno bez druhého není celé.
  Vystoupej nahoru , rozhlédni se , jdi dolů a dole vše využij , co jsi viděl.
  Plav a přeplaveš. Pak poplaveš zpět, až si odpočineš.
  Jdi, klusej, pak relaxuj. Všechno má více fází k naplnění cílů a k prožívání života.

 2. Překlepl jsem se v názvu e-mailovky jedním písmenkem, tak se komentář, před chvilkou psaný zatím nezobrazil. Omlouvám se.
  Hodně zdraví a sil do dalších týdnů.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image