Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 10.-16.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Láskalaska

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka pohárů – Láska. Jakou krásnější kartu si člověk v těchto prosluněných letních dnech může vytáhnout? Láska je životodárnou silou, kterou všichni nosíme ve své duši. Nechejte ji, ať si najde cestu ven a prozáří vaše dny. Nezapomeňte však, že s láskou byste měli začít u sebe. Dopřejte si odpočinek, klid a relaxaci. Udělejte si radost. Nalejte si vychlazený drink. A pak teprve vysílejte lásku k těm, na nichž vám záleží.

Následující dny vám budou přát. Nejspíše se dozvíte nějakou šťastnou novinu, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Je také možné, že vztah, který poslední dobou ochládal, se opět pod letním sluníčkem rozehřeje a ve vašem břiše začnout zase létat zapomenutí motýlci. Pokud partnera zatím marně vyhlížíte za kopci, rozhlédněte se pozorněji. Je možné, že v následujících dnech se láska vyloupne z vlahého letního soumraku, když ji budete nejméně čekat.

Afirmace: Miluji.

 

 

Karta číslo 2 – Radostradost

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Radost. Do vašeho života zavítá štěstí a pohoda. Tento týden vás čekají dobré zprávy, na které již dlouho čekáte. Možná se už dlouho snažíte dosáhnout úspěchu v některé oblasti vašeho života – a ten se konečně materializuje v realitě.

Radost se ale týká také našeho citového života. Plnými doušky si užívejte partnerský vztah a chvíle strávené s přáteli. Přinesou vám radost a pocit, že někam patříte. Vychutnávejte si radost ve všech oblastech života a načerpejte z ní v těchto podzimních dnech sílu. Malá radost v podobě čokolády nebo nového trička je tento týden také povolena, ba přímo doporučena 🙂

Afirmace: Raduji se.

 

Karta číslo 3 – Princezna Holí

princezna holi

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Holí. Tento týden budete postaveni před rozhodnutí, kterého se už nějaký čas bojíte nebo budete konečně nuceni řešit situaci, do níž se vám nechce – a dokážete tomu úspěšně čelit.

Strach z neznámého nás často svírá úplně zbytečně a skutečnost je obvykle mnohem méně děsivá, než nám našeptávají naše domněnky. Princezna Holí vás vybízí, abyste se svého strachu zbavili a vydali se vstříc životu. Jen díky překonávání překážek a výzev se totiž posouváme vpřed.

Afirmace: Přijímám svůj strach a proměňuji jej v lásku.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image