Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 17.-23.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nová láska

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Nová láska. Ve vašem životě se tento týden rozhoří plamen nové lásky. Můžete potkat skutečně někoho nového. Ale je také možné, že objevíte nový aspekt lásky ve vašem stávajícím partnerském vztahu.

Láska je plamen, pod který je třeba přikládat, jinak vyhasne. Vyjděte si s partnerem na večeři, pomilujte se, dopřejte si příjemné společné chvilky. Pokud jste zrovna sami, možná nazrál čas ozvat se konečně člověku, který se vám už dlouho líbí a nebo vyrazit do společnosti poznávat nové lidi. Tak jako tak tento týden přeje lásce – všímejte si jí, až půjde kolem vás.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Karta číslo 2 – Harmonie

harmonie

Pod číslem 2 se skrývá karta Harmonie. Vesmír rezonuje na takové frekvenci, na jaké zrovna hraje naše duše. A pokud ztrácíme vnitřní mír, vnitřní harmonii, tato roztřesená, skřípající melodie se nám vrací i do našeho života. Čím více věcí, které nás štvou, se nám děje, tím větší disharmonie vzniká uvnitř naší mysli a sled nepříjemných událostí je pak jako začarovaný kruh.

Zkuste ho tento týden rozetnout. Nehledejte urovnání problémů kolem sebe – podívejte se dovnitř, až do vašeho nitra. Možná zjistíte, že to, co se děje na povrchu, na hladině reálného světa, pouze odráží to, co se děje uvnitř vás. A zatímco nad vnějším světem nemáme kontrolu, hluboké vody našich emocí a mysli jsou jen v naší moci.

Nalezněte klidný ostrůvek harmonie ve vaší duši a pozorujte věci, které se dějí, z něj. Brzy uvidíte, že rozbouřené vody se uklidní a vy vše uvidíte z nové, širší perspektivy a ve vašem životě, i vaší duši, se rozhostí mír.

Afirmace: Jsem v harmonii.

 

Karta číslo 3 – Duchovní růst

duchovní růst

Na třetí pozici dnes máme kartu Duchovní růst. Našich starých domněnek se nám vzdává těžko. Jsme na ně zvyklí, staly se naší součástí a s jejich narušením se cítíme ohroženi, ztrácíme pocit bezpečí, jež nám poskytovaly. To je ale jen obrana našeho ega. Dovolíme-li si je však pustit, osvobodíme se a otevřeme si nové možnosti.

Staňte se tento týden vědomými pozorovateli změn ve vašem životě, ve vašem vnímání. Nesuďte, nedržte se starých dogmat. Jen pozorujte jak se drolí a na jejich místě vyrůstá něco nového. Bude to někdy náročný, ale rozhodně fascinující proces, který vás posune kupředu.

Afirmace: Učím se, objevuji, rostu.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

There are currently no comments. Why don't you kick things off?

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image