Týdenní výklad karet

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Krutostkrutost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Devítka mečů – Krutost. Tato karta se týká sebevědomí. Máte pravděpodobně poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

 

Karta číslo 2 – Poustevníkpoustevnik

Pod číslem 2 se skrývá karta Poustevník. Toužíte se stáhnout někam do ústraní a mít chvíli jen pro sebe. Potřebujete si urovnat myšlenky, udělat plány nebo prostě jen být na chvíli sami, bez povinností vůči partnerovi, rodině či šéfovi. Vaše myšlenky poslední týdny připomínají rozzuřené vosy, které bzučí a bzučí a nedají si pokoje.

Nenechte se tím rozhodit. A nic si nevyčítejte. Tak, jako naše tělo potřebuje po námaze odpočívat, potřebuje to i občas i naše duše. Vyražte sami do lesa, zavřete se sami v místnosti aspoň na půl hodinky a pusťte si hudbu nebo jen tak lenošte, napusťte si vanu a vydechněte. V samotě máte šanci najít klid a možnost rozbouřené moře vašich myšlenek, strachů a obav ztišit.

Tento týden budete mít možnost napoji se na svůj střed a zjistit, že jakkoli je hladina vaší mysli rozbouřená, uvnitř, ve vašem nitru vládne klid, o nějž se můžete kdykoli opřít.

Afirmace: Nacházím klid ve svém středu.

 

Karta číslo 3 – Rychlostrychlost

Na třetí pozici dnes máme kartu Rychlost. Nacházíte se uprostřed svého plodného období. Kohoutky inspirace jsou otevřené a nové nápady a myšlenky k vám proudí. Nechte svou mysl otevřenou těmto novým nápadům, nebojte se v hlavě rozjíždět ty nejfantastičtější představy – a tu a tam aspoň ždibíčku z nich dovolte se přetavit do reality. Mohou vám pod rukama vykvést nádherné věci.

Gejzír myšlenek je někdy těžké přetavit do slov a činů. Karta Rychlost vás však vybízí nejen k otevření se inspiraci, ale také k otevření se ve věcech komunikace. Některé problémy si žádají vaši pozornost a nelze před nimi strčit hlavu do písku. To ale neznamená, že musíte na svá bedra naložit jejich tíži. Vůbec ne. Stačí pouze jasně a srozumitelně komunikovat a možná budete překvapeni, jak pouhá pravdivá a včas pronesená slova mohou zamezit spoustě pozdějších nepříjemností.

Afirmace: Jsem otevřený myšlenkám i slovům.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

náušnice promo

  1. Zrovna jsme se bavili nejen se spolupracovníky dnes o vývojových trendech a o tom, že bychom měli chrlit drobné zlepšováky a maličké vynálezy, ale nemuseli bychom se u toho přetrhnout.
    Jsou věci, které nás baví. Nemusíme se u toho přepínat, právě protože to děláme pro radost nás a společnosti.
    Jen se koukněte na nějaké vynalézavé dítko. Má radost z maličkého a pěkného nápadu, se kterým si děcka pohrají a je jim spolu dobře.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image