Týdenní výklad karet

Po dvou letech poskytování týdenního výkladu karet zdarma jsem se v rámci zachování energetické rovnováhy rozhodla tuto službu zpoplatnit. Částka je spíše symbolická a výklad díky tomu poputuje k těm duším, které jej skutečně chtějí číst.

Objednat a zaplatit výklad můžete během několika málo kliknutí skrze formulář níže. Na vámi zadaný email vám poté dorazí přihlašovací heslo, díky kterému odemknete článek s výkladem.

Pokud už jste si výklad zakoupili nebo máte předplatné na celý měsíc, přihlaste se kliknutím sem a budete přesměrováni na výklad.

výklad karet


Zpoplatnění výkladu je novinkou a musí se zaběhnout, pokud by vás přihlášení jakkoli zlobilo nebo se vyskytl jiný problém, ozvěte se mi na email admin@angelumlucis.cz nebo do zprávy na facebooku a společně to vyřešíme. S láskou Lúmennka

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image