Týdenní výklad karet

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Karta na tento týden 2.-8.11.2020

mír

Dvojka mečů – Mír

Bouřlivé energie Samhainu a modrého úplňku v Býku se konečně uklidňují a ze všeho, co přinesly, se pomalu skládá srozumitelný obraz. Veškeré nové nápady a vnuknutí, která k vám přijdou tento týden, budou mít pro vaši budoucnost velký význam – věnujte jim svoji pozonost.

Plynutí nápadů a nových úhlů pohledu můžete podpořit meditací – uklidněte svoji mysl a otevřete se představám a myšlenkám, jež k ní budou proudit. Nesuďte, nehodnoťte, jen pozorujte a nechejte se inspirovat. I kdybyste si udělali čas jen na pár minut před spaním, věřte, že to přinese své ovoce.

Najdete-li totiž klid ve svém nitru, začnou se uklidňovat i rozbouřené vody emocí a konfliktů kolem vás. Tento týden přeje obnově, usmíření a pochopení.

Práce: Potenciál k vyřešení konfliktu a znovunalezení harmonie na pracovišti.

Vztahy: Vyjasnění nevyřešených otázek a zmírnění napětí.

Afirmace: Hluboký mír naplňuje mé srdce.

 

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Nastávají nečekaná synchronní setkávání lidí na velmi společné notě. A zdánliví nepřátelé získávají společné přátele a možná i více. To vede k míru a společným oslavám.
  Odměna bude víc než jen drobné. Protože jde o život a život se znovu navrací.
  Co roste, to pokvete. Rodí se dobré zázemí.
  Hodiny ukazují , že vše přechází přes poslední pahorek a paprsky budou co nevidět na obzoru.

  Slyš, kdo ve verších už víš.
  Neboj, když svoji louč držíš.
  Nad prameny vod, kde života vidíš,
  z vřídel vyjít výš.
  Nad obloukem hor světel pár uvidíš.
  Vzpomeň na verše, až tlukot srdce uslyšíš.
  Svůj sen, teď v skutku, začínáš žít.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image