Týdenní výklad karet

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem.

Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Nebo můj e-book Rukověť Poslů světla, který, jak pevně věřím, prozáří vaše dny.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Karta na tento týden 9.-15.11.2020

prozíravost

Osm disků – Prozíravost

Tato karta značí, že se na povrch dostanou vaše strachy, týkající se financí. V této době určitě racionálně pochopitelné. Možná jste na někom finančně závislí a chcete se osvobodit. Nebo se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem peněz.

Je ten pravý čas vyhnat tyto obavy z vaší hlavy. Snadno se to říká, obracíte-li v ruce každou korunu, ale nezapomínejme, že naše myšlenky jsou to, co tvoří náš svět a bezprostřední realitu kolem nás. Budeme-li se soustředit na pocit nedostatku, ten se jenom prohloubí. Zaměřte se tedy tento týden spíše na pocit vděčnosti. Za co jste ve svém životě vděční na materiální úrovni? Co už teď máte, co jste si vybudovali, jaké poklady již dnes držíte ve svých dlaních?

Tato energie vděčnosti a s ní spojené doznívající energie úplňku v Býku vám mohou pomoci dostat alespoň na chvíli strach o finanční zabezpečení z hlavy a uvolnit tam místo pro nové šance a příležitosti, které se začnou tento týden rýsovat.

I pokud právě nyní finance neřešíte, věnujte jim tento týden pozornost. Poděkujte za hojnost, jíž se vám dostává a strom prosperity, který jste zasadili, bude dál pevně a neochvějně růst.

Práce: Naplánované cíle v oblasti prosperity se začínají rýsovat v realitě. Vytrvejte v tom, co děláte – zúročí se to.

Vztahy: Zaměřte se na maličkosti a krásu v každodenním životě. Obdarujte svoje blízké malou pozorností nebo se jen zeptejte, jaký měli den – a pozorně poslouchejte. I to někdy stačí.

Afirmace: Uvolňuji se a důvěřuji životu.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj

  • týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit

Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc

  • můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji 🙂

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

  1. Rozumím, také si nyní všímám, že je doba plánování financí na rozjezdy do příštího roku. Cítím intenzitu nových příležitostí.
    A přednostně před nějakou konkrétní možností , která mě tak zvaně baví, zjišťuji , že mě baví všechno, co dělám z lásky a stavím na první místo , že chci , abych tou prací přinesl dostatek radosti a zabezpečení pro svoji milou. Abych pomohl lidem, na kterých mi záleží , vybíral příležitosti, kde jsou nadšení lidé a podobně dobře naladěni na prosperitu a vzájemné povzbuzení. Dělejme pro zdraví, pro život, pro štěstí a společné potěšení.
    Ono to funguje. Když jsem v náladě dělat to správné, které něco hezkého přinese, vynořují se lidé, kteří na to již čekají a mají podobná přání, na kterých se chtějí podílet, sdílet a spolu i samostatně tvořit rozmanitost toho, co se vzájemně doplňuje a rozvíjí další nová příjemná překvapení. Děkuji, že je každým dnem vše krásnější, na tom stále pracujeme.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image