Týdenní výklad karet

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem.

Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Nebo můj e-book Rukověť Poslů světla, který, jak pevně věřím, prozáří vaše dny.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karta ze Symbolonu.

Karta na tento týden 23.-29.11.2020

anděl symbolon

Karta Anděl

Karta na tento týden je Anděl. Příliš dlouho hledáme problémy ve vnějším světě, až jsme úplně zapomněli, že všechna řešení, všechny odpovědi na své otázky máme v sobě. Koronavirová krize a s ní spojená omezení nás nutí stále myslet na to, co se děje kolem nás. Na všechny ty zákazy a nařízení, na starosti, které tíží druhé lidi i nás samotné.

Karta Anděl nás tento týden vybízí ke ztišení. Vypněme televizi, zavřeme okno internetového prohlížeče s nejnovějšími zprávami, nechejme na okamžik být tu hromádku účtů na stole. Není cílem na svět kolem zapomenout a odebrat se do světa představ a iluzí, vůbec ne.  Jen od toho na chvíli poodstupme a věnujme pozornost sobě a svým pocitům, svým vnitřním procesům.

Udělejte si tento týden alespoň kratičký čas na sebe. Udělejte si krátkou meditaci nebo povolte uzdu fantazii a něco nakreslete nebo vytvořte. Pokud se napijeme z pramene naší vnitřní esence, problémy z vnějšku, které nás otravují jako jedovaté šípy, alespoň trošku ztratí svou sílu a my budeme zase moci volněji dýchat a čelit všem překážkám, které nás ještě čekají.

Témata tohoto týdne: božská jiskra, vyšší já, andělé jako průvodci a ochránci, pravda

Práce: Namísto soustředění se na to, co dělají kolegové nebo lidé kolem vás špatně se pokuste více věnovat tomu, co vy děláte dobře, co vás naplňuje a co cítíte, když pracujete. Nový úhel pohledu vám může ulehčit od starostí.

Vztahy: Nebojte se partnerovi říct, jak se cítíte, požádat ho o pomoc a pochopení.

Afirmace: Dívám se dovnitř.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj

  • týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit

Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc

  • můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji 🙂

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
Karta na tento týden dnes opravdu neuvěřitelně sedla i do novinek, které jsem pro vás připravila. Jsou to andělské dárkové sety, které se hodí jako krásný dárek k Vánocům plný andělské energie a lásky.

  1. Někde, od více lidí jsem zaslechl, že už by chtěli zlatý věk. Jo, zlatíčka, sluníčka. Každý máme začátek svého zlatého věku, když zlaté ručičky makají na tom, čím cítí, že naplní svět svůj a svých blízkých takovou hojností, která znovu přináší nové plody. Dál poroste strom. Je ta správná chvíle to říct, že krůček po krůčku už jdeme do schodů na výhled, kde tu hojnost uvidíme.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image