Týdenní výklad karet

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 7.-13.12.2020

Včera, 6.prosince, jsme oslavili druhou adventní neděli, které se říká bronzová. Ta má vztah k našemu domovu, předkům, rodině a vztahům obecně. Musela jsem se u výkladu až rozesmát – protože karta pro tento týden se nese přesně v tomto duchu 🙂

rytíř pohárů

Rytíř Pohárů

Ten nás volá k rodině a domovu, stejně jako nás k tomu vybízí energie této adventní neděle. Věnujte se tedy tento týden zejména vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Nezapomeňte se taky podívat na zoubek domněnkám ohledně vašich blízkých, které běhají ve vaší hlavě jako křeček v kolotoči. A jako on nikam nedoběhnou, je to jen začarovaný kruh. Otevřete své srdce a vystupte z něj. Každý žije jiný příběh, každý nosí v hlavě své vlastní strachy – a díky srdci dokořán můžeme tyto strachy v druhých lidech pochopit a přijmout.

Práce: Buďte otevření spontánním nápadům, mohou vám přinést užitek.

Vztahy: Vyjasnění sporů a znovunazelení lásky ve vaší rodině je na obzoru.

Afirmace: Bez výhrad přijímám i dávám lásku.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Zatím se můžete mrknout třeba na tipy na vánoční dárky, které jsem pro vás připravila nebo na výhodné vánoční balíčky pro radost 🙂
Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Když najdeš tajemství lásky, toho, kdo tě má opravdu rád, ta láska je tvoje.
  Najdeš-li slunce ve svém srdci, tvé srdce začne tě láskou hřát.
  Pln pohár je ve tvé duši, když troufáš si lásku dát.

  Vodu ti dává z nebe tíž. V moři se nikdy neutopíš.
  Bílá holubice nese se níž. Co nese ti, otvíráš, o čem si sníš.
  Sluneční záře kynou, pojď svému štěstí vstříc.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image