Týdenní výklad karet

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již více než dva roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 14.-20.12.2020

Dnes, 14.12.2020 v 17:16 probíhá novoluní ve znamení Střelce. Zároveň dnes nastává zatmění Slunce (které ovšem v naší zeměpisné šířce nebude viditelné). Střelec je znamení plné ohnivé energie a tento nov tedy vybízí k novým začátkům, plánování aktivit do nového roku. S tím je ovšem také spojeno loučení se starým rokem a jeho událostmi, které je načase pomalu nechat za sebou. A tento proces nemusí být zrovna příjemný. Buďte na sebe tedy v tomto týdnu obzvlášť hodní, nepřepínejte se a dovolte si prožívat jakékoli emoce.

umění

Umění

Tato karta Velké Arkány nám pokládá otázku – co ve tvém nitru je ve sporu? Proč v sobě nemáš klid? Tento týden se budou protiklady ve vašem nitru snažit usmířit a nalézt kompromis. A platí to i o protikladech z vašeho okolí – neboť to jen reprezentuje váš vnitřní stav.

Na první pohled se může zdát, že vás čekají dny plné konfliktů, hádek a vybublaných emocí. A může to tak skutečně být. Ale jakmile projdete tímhle minovým polem, rozhostí se klid. Energie novoluní ve Střelci jen podpoří tento očistný proces a umožní vám nechat náročné události roku 2020 co možná nejvíce za sebou a udělat místo pro novou energii, nové plány, nové zážitky.

Občas je potřeba vyhodit do luftu všechno, co nefunguje k vaší spokojenosti – staří alchymisté, na něž odkazuje tato karta, o tom věděli své. Nebojte se, pokud si tento týden budete občas chtít dupnout nebo za sebou prásknout dveřmi. Některé věci už prostě pod pokličkou neudržíte – a je to dobře. Pokud byste totiž všechno jen spolkli a drželi v sobě, ta největší spoušť by se odehrála ve vaší nejniternější alchymistické laboratoři – ve vaší duši.

Vše, co dokážete tento týden pustit, zůstane ve starém roce a vy budete připraveni o Slunovratu vstoupit očištění a uvolnění do další otočky naší krásné planety kolem Slunce.

Práce: Berte věci s nadhledem a neberte si nic osobně, jakkoli to možná nebude jednoduché.

Vztahy: Tento týden dostanete možnost vyléčit staré rány a posunout váš vztah, respů váš milostný život obecně, do láskyplnějších vibrací.

Afirmace: Všechno jedno jest.

 

Příští týden se naposledy v tomto roce setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu 🙂
Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 1. Myslím, že co člověk z lásky začal , by měl umět také z lásky opustit.

  A ponechat v srdci svém pramínek světel, ten soucit.
  Až s prvním paprskem, po vánočních dnech, do nových střevíců znovu obuj svůj lehínký krok.

  Pak započne, konečně, jen tvůj, života rok.
  Již, ne jen nadějí, teď žiješ víc, až za pokrok.

  Jdeš za něčím víc, a z krušných chvil neponecháš zhola nic.
  Když vidíš svou lásku, teď žít začínáš, teprv s oponou dokořán, úsměv, slz prožíváš.

  Tak moudrých rady říkají, není , než lásky, víc.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image