Týdenní výklad karet

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karta ze Symbolonu.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 4.-10.1.2021

Karta na první lednový týden nám ukáže nejen poselství na příštích sedm dní, ale i energii, na níž bude rezonovat celý příští rok.

symbolon inkvizice

Karta Inkvizice

Karta na tento týden je Inkvizice. Společnost je rozdělená a propast mezi lidmi se prohlubuje. Lví podíl na tom má krize spojená s pandemií korinaviru a s ní spojená opatření, příkazy a zákazy. Lidé se zakopávají na svých pozicích a opevňují své názorové tábory. Roušky nosit – nenosit. Všechny podniky zavřít – otevřít. Očkovat se – neočkovat… Snadno podléháme iluzi, že náš názor je ten jediný správný – a ostatní jsou hlupáci. Jako dávná inkvizice soudíme druhé a uzavíráme svou mysl i srdce.

Výzvou následujícího týdne, ale i celého roku 2021 bude především hledání kompromisu a otevřená komunikace mezi lidmi napříč názorovým spektrem. Není jen černá a bílá, není jen úplně špatná nebo úplně správná cesta. Naším úkolem je naučit se naslouchat druhým a pochopit je. Nesoudit, ale snažit se porozumět.

Tento týden možná budou některá vaše neotřesitelná přesvědčení podrobena zkoušce. Pokuste se ji využít jako možnost revidovat své názory a dovolit si dívat se na ně i z jiného úhlu pohledu, než jako příležitost k tomu se ve svých představách o světě ještě více zabednit.

Neznamená to, že musíte obrátit o 180 stupňů. Jenom si možná uvědomíte, že váš názorový oponent je vám blíže, než si myslíte. Všichni v hloubi duše chováme stejné touhy – lásku, radost, zdraví, svobodu, štěstí… Jen každý nacházíme jiné cesty k jejich naplnění. Otevřená mysl vám může pomoci objevit důležité odpovědi na vaše otázky, které mohou přijít ze zcela nečekaného zdroje. Naopak mysl uzavřená ve svém vlastním inkvizičním procesu vám může naklást do cesty více překážek, než všechna vládní nařízení dohromady.

Témata tohoto týdne: nesouzení, pochopení, hledání pravdy

Práce: Člověk, se kterým se dlouhodobě neshodnete, vám může tento týden být nečekanou inspirací. Dovolte si pohlédnout do zrcadla, jež vám nastavuje.

Vztahy: Pokuste se pochopit, proč se partner chová právě tak, jak se chová – ačkoli vás to možná štve. Díky porozumění se vám může podařit přestat si to konečně brát osobně.

Afirmace: Dívám se na svět s otevřenou myslí.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

 1. Celé lidské životy jsou plné hledání pravdy a dorozumívání.
  Seznámit se aspoň s tím, co je před očima a pak teprve si dělat nějakou názorovou představu, ale nikdy ne finální.
  Všechno na světě se stále mění. I když někteří jsou zdánlivě zatvrzelí. Vše má svůj čas. Každý má svůj čas ve svých rukou, do té míry, do které ho nezabírá něco jiného.
  Je to spolupráce mít větší prostor pro opravdové skutky dobroty a lásky. Každý se zapojuje a podílí. Od srdce každého, myšlenek, slov a skutků vychází dílo světa, který se před námi tvoří.
  Základ stojí na tom, chtít, chránit pravdu a pěstovat talent pravdu poznat v naději a přátelství.
  Tam , kde je v srdci pravda, milosrdenství a laskavost, je vždy naděje.

 2. Lidé by měli být spravedliví vůči sobě i ostatním. A nahradit zlobu milosrdensvím, aby na žádné straně nebyla žádná inkvizice a nerozjel se řetězec štvaní.
  Aby zavládl pokoj a radost mezi lidmi.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image