Týdenní výklad karet

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 11.-17.1.2021

Pozítří, 13.ledna 2021 v 6:00 nás čeká novoluní v Kozorohu. Pocítíme poslední záchvěv těžkopádné energie roku 2020 a budeme mít možnost nechat některé z pocitů, které si neseme poslední rok na zádech, konečně za sebou. Věnujte pečlivou pozornost svým kloubům, páteři a opěrné soustavě jako takové. To, co vám bude tento týden zrcadlit, může být pro vás zásadní informací pro celý příští rok.

Karta Aeon

Karta na tento týden je karta XX. Velké Arkány – Aeon. Tato mnohovrstevnatá a mnohovýznamová karta nás učí, že ne všechno je takové, jaké se na první pohled zdá. A že to, co z krátkodobého horizontu považujeme za pohromu, může být ze širší perpektivy darem. Tak jako v Příběhu o farmáři a štěstí.

Ať už nyní řešíte jakékoli trable, zkuste se na ně podívat z jiného úhlu pohledu. Když otevřete svoji mysl všemu, co k vám přichází, můžete očekávat nové myšlenky, nové vhledy a možná překvapivá zjištění, ke kterým dojdete.

Nezapomeňte tento týden také na nadhled a pokuste se nebrat si věci příliš osobně. Pak vám tento týden může přinést velký posun kupředu právě díky uvědomění si, že už dlouho zbytečně lpíte na domněnkách, jež nejsou pravdivé. Díky novému úhlu pohledu se vám otevřou řešení věcí, které vás už dlouho trápí a na cestě jsou i nové příležitosti. 

Témata tohoto týdne: nadhled, vděčnost za to, co máme, hlubší skrytá pravda

Práce: Může vás potkat vítaná změna a nečekaný vývoj směrem, o němž byste ještě nedávno nedokázali uvažovat.

Vztahy: Nevznikají třenice ve vašem vztahu kvůli vašim vlastním domněnkám, které jste si vy nebo partner vystavěli? Zkuste si o tom otevřeně promluvit.

Afirmace: Mám nadhled.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo

There are currently no comments. Why don't you kick things off?

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image