Týdenní výklad karet

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 18.-24.1.2021

Od začátku letošního roku je to jedna silná karta za druhou – a i potrhle hopkající Blázen má pro nás velmi důležitá poselství. Pokud sledujete týdenní výklad pravidelně, nejspíš sami narazíte na určitý vzorec. Sdělení karet se řetězí, navazuje na sebe a kdo pozorně čte a pozorně prožívá, chápe mnohem více do hloubky, než ten, kdo jen rychle prolétne očima poselství “na tento týden”. Týdny jsou však pevně ohraničeny jen v našich hlavách, imaginární čárou v kalendáři. Čas ale plyne volně, jeden týden se pozvolna přelévá do druhého a i poselství na jednotlivé týdny se vlévají jedno do druhého a společně tvoří obraz tohoto roku.

blázen

Karta Blázen

Karta na tento týden je karta 0 Velké Arkány – Blázen. Všechny karty roku 2021 se doposud nějakým způsobem dotýkaly pravdy. A k ní má co říci i Blázen. Jeho zpráva se týká pravdy v našem nitru, pravdy o nás samých. Pravdy, kterou se někdy bojíme vůbec poznat sami, natož ji vyjevit druhým.

Blázen vás tento týden vyzývá k pravdivosti. Buďte sami sebou. Říkejte, co cítíte, co si přejete, co vás trápí a co vás štve. Možná se vám do toho nechce. Možná máte strach, že vás druzí nebudou přijímat, projevíte-li své skutečné pocity. Bojíte se odmítnutí, samoty, toho, že vás lidé odsoudí.

Jenomže lidé v našem životě přicházejí a odcházejí. Jediný člověk, který s vámi zůstane navždycky, jste vy sami. A vy sami jste také jediný člověk, jemuž se skutečně zodpovídáte a jenž si zaslouží vaši naprostou upřímnost. Pokud nebudete upřímní sami k sobě, nikdy nedojdete štěstí a klidu. Přestaňte se bát říct ne. Přestaňte se bát stát si za svým. Tento týden je čas ujasnit si, kdy budete bojovat za své přesvědčení a kdy z nezdravé situace odejdete, abyste si zachovali svou důstojnost a vnitřní klid.

Témata tohoto týdne: být sám sebou, opravdovost, uřpímnost k sobě i druhým

Práce: Upřímně si odpovězte na otázku, zda vám to za to stojí a podle toho jednejte. A “to” může být cokoli – záleží jen na vás, co si pod tím představíte.

Vztahy: Možná se snažíte partnerovi až příliš vyjít vstříc. Ale víte vůbec, jestli o to stojí? Možná by ocenil, kdybyste pro jednou udělali něco podle vašich představ.

Afirmace: Jsem sám sebou.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo

There are currently no comments. Why don't you kick things off?

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image