Týdenní výklad karet

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 1.-7.2.2021

Minulý týden byl pro mě psychicky i emocionálně hodně náročný – a z hodně stran jsem slyšela, že jsem v tom rozhodně nebyla sama. Doufejme, že dnešní svátek Imbolc přinese zase trochu víc světla a naděje do našich srdcí a všechny rozbouřené vlny se zase uklidní.

 

soustředení

 

Karta Soustředění

Karta na tento týden je andělská karta Soustředění. Vaše hlava je poslední dobou přeplněná myšlenkami. Nevíte, kam dřív skočit, je toho příliš. Andělé vám radí, abyste si uvědomili, že jste to vy, kdo má nad vašimi myšlenkami moc – a ne ony nad vámi. Dovolte si hluboký nádech a výdech a začněte se v jenom okamžiku soustředit vždy jen na jednu věc. Hodně se vám tím uleví.

Napište si “to do list”.  Seřaďte si úkoly podle priorit a zabývejte se jimi postupně. Nenechejte svoji mysl zahltit desítkami obrazů. Nic vám neuteče. Zkuste být více tady a teď a ve vaší mysli se rozhostí klid, který vám umožní všechno, co je třeba, zvládnout.

Tento týden je také ideální čas napsat si seznam toho, co chcete, co si přejete, ale také zrekapitulovat to, co děláte. Jsou na seznamu opravdu věci, které jsou pro vás důležité? Je něco možné vyškrtnout? Je-li naše pozornost roztříštěná mezi mnoho věcí, kloužeme životem jen po povrchu a nejdeme do hloubky. Možná je na čase soustředit se jen na věci, které jsou skutečně důležité a ten zbytek nechat být.

Témata tohoto týdne: koncentrace, soustředění, zaměření se na věci, které jsou pro vás důležité

Práce: Nenechte se zahltit úkoly a problémy. Pečlivě si hlídejte priority, seřaďte úkoly od závažných po ty nejméně podstatné a tímto týdnem tak snáze proplujete.

Vztahy: Co je pro vás ve vztahu opravdu důležité? A co můžete tento týden udělat proto, abyste toho dosáhli?

Afirmace: Jsem tady a teď.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo

 1. Konečně to nejdůležitější. Jeden bod. Jeden paprsek. Jedno, to nejdůležitější na světě. V jednotě je síla.
  Nekonečně malý bod, který obsahuje celý vesmír. Tvé štěstí je právě teď.
  Nekonečný vjem štěstí je v prožitku právě teď.
  Život je z těch záblesků štěstí, které prožijeme v mocné intenzitě reálného okamžiku.
  Sleduj , když každý záblesk doprovází nové flashe , a každým okamžikem doznívá zážitek z každého světélka a obloha je plná záře.
  Ten okamžik štěstí máš, jen když v to věříš. Opravdu věříš, jen když to víš. Víš, jen když to žiješ. Žiješ to právě teď. Nikde a všude, ve vztahu vně i uvnitř. Cítíš to teď.
  Najdi ten okamžik a prožij ho teď.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image