Novinky v obchodě

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Přináším vám výklad karet k období jarní rovnodennosti.

Jarní rovnodennost letos nastává 20.března v 10:38 hodin dopoledne.

Od tohoto dne se dny opět začínají prodlužovat a do přírody se vrací slunce a spolu s ním i růst, naděje a nový začátek. Výklad, který najdete níže, se týká období od jarní rovnodennosti až do svátku Beltine, který slavíme na konci dubna.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás čeká v následujících týdnech? Na co se zaměřit? Jaké výzvy s sebou pro vás přinese jaro? To prozradí tarotové karty.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě afirmace pro období jarní rovnodennosti, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Výklad karet – jarní rovnodennost 20.3.2021

Čeká nás ještě dost náročné období, jak potvrzují i karty. Ale to neznamená, že nás nemůže naučit mnoho dobrého. Mysleme na to, že vše jsou jen lekce k našemu růstu.

jarní rovnodennost

 

Karta číslo 1 – Mág

mag

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila velké arkány I. – Mág. Hledáte pravdu, chcete znát odpovědi, chcete najít řešení. Jenomže někdy je strašně snadné zapomenout na to, že jen my sami jsme ti, kdo mají zodpovědnost za svůj život.

V následujících týdnech buďte na pozoru přede všemi, kdo vám budou nabízet rychlá a snadná řešení současných potíží. Na všechny, kdo budou kázat jednu jedinou pravou nefalšovanou pravdu. Vše, co uvidíte, uslyšíte nebo přečtete nejprve zavnímejte srdcem. Nenechte se nalákat na energii strachu, které bude všude kolem proudit dost a dost. Naslouchejte srdcem a hledejte, kdo rezonuje na energii lásky. Kde je láska, je i naděje.

Mág nás kromě varování před “falešnými proroky” učí i umění jasné, srozumitelné komunikace. V následujícím období tak buďte pozorní nejen k tomu, co říkají ostatní, ale i tomu, co říkáte vy – ať už nahlas nebo v duchu, sami k sobě. Myšlenky a slova jsou formou energie a právě tato energie tvoří naši realitu. Na co myslíme, to přitahujeme. Pokuste se směřovat své myšlenky k laskavosti a radosti a uvidíte, že tak, jako ze zmrzlé země začínají rašit první květy, z vašeho srdce se sloupne ledový příkrov a začnete zase cítit hřejivý pocit štěstí.

Afirmace: Vnímám pravdu svým srdcem.

Karta číslo 2 – Netečnost

netečnost

Pod číslem 2 se skrývá Osmička pohárů – Netečnost. Když se podíváme, jak tato karta vypadá, vidíme poloprázdné, popraskané poháry. Voda neteče. A voda symbolizuje emoce. Emoce netečou – stáváme se netečnými. Jak krásně se dá hrát se slovy, viďte? Co to ale znamená?

Následující týdny budete mít pocit, jako by se vás nic kolem netýkalo. Může se dostavit pokles energie a nechuť do aktivit všeho druhu. Není se čemu divit, poslední měsíce uzávěr a chaotických, neustále se měnících opatření, vysály sílu z nás všech. Nevyčítejte si to, naopak si vyhraďte dost času pro odpočinek. Netečnost, apatie, je jenom dočasná. Je to signál našeho těla i duše, že potřebují na chvíli vydechnout.

Je to pro vás dobrá příležitost ujasnit si, do čeho chcete právě teď vlévat svoji energii a u čeho nevadí, když to chvíli “nepoteče”. Zavřete kohoutky tam, kde to vyloženě nehoří, a věnujte se především sobě.

Představte si své fyzické, emoční i mentální tělo jako nádobu. Když je nádoba děravá a odtéká z ní příliš mnoho životodárné tekutiny všemi směry, nikdy ji nedokážete naplnit. Ucpěte tyhle “díry”. Zvědomte si, kam všude proudí vaše energie. Jsou to věci, které můžete ovlivnit? Pokud ne, neplýtvejte na ně energií, jíž máte nyní nedostatek. Utěsněte svoji nádobu na všech rovinách bytí. Celé jarní období věnujte práci na sobě a svém nejbližším okolí, ať má vaše energie dost času se zase doplnit a vy budete znovu moci čelit všem nástrahám okolního světa.

Afirmace: Já sám rozhoduji, kam proudí má energie.

Karta číslo 3 – Zkaženost

zkaženost

Na třetí pozici dnes máme kartu Sedmička Pohárů – Zkaženost. Tato karta může na první pohled působit tak, že od ní chceme znechuceně odvrátit pohled. Říkáme si, no ano, zkaženost, ta je všude kolem nás. Je tak snadné vidět v druhých lidech jejich nedostatky, přešlapy, jejich skryté stinné stránky. Je snadné svalit vinu za současné dění na někoho jiného.

Zkaženost je ale karta, která hovoří o nás samých. Ponoření se do špinavého bahna nám dává možnost očistit se. Následující týdny vám dají možnost ponořit se až na dno bazénku vaší duše a mezi kalným bahnem na dně nalézt zářivý diamant. Už příliš dlouho se plácáte v sebelítosti a stále nenaplněné touze osvobodit se z okovů, které ukovali jiní. Ale díky tomu zaměření se ven zapomínáte, kolik toho můžete doopravdy změnit – uvnitř.

Když květinu nezaléváte dost – uschne. Když ji přelijete – začne uhnívat. Stejné je to i s člověkem. Zahltíme-li se příliš velkým množstvím emocí, nedokážeme je zpracovat a my začínáme zahnívat zevnitř. Všechnu bolest, vztek a smutek je potřeba dostat ven, oporou nám může být jarní příroda, a po vyčištění může zase začít obroda. Nebojte se, pokud následující týdny náhodou šlápnete do h***. Je to důležitá součást procesu vašeho růstu. A až se všechen kal odplaví, uvidíte světlo a naději v průzračné tůni vaší duše.

Afirmace: Skrze stín poznávám světlo.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo

  1. Jarní únava je na jarní čištění jako dělaná. Dělá se dobře s občasným odpočinkem.
    Vždyť , my, co jsme strávili zimu prací, tak už vlastně jenom vyšperkováváme, aby všechno bylo na léto do pucu.
    A pak až léto bude v plném proudu, tak milá zlatá jenom otočí klíčkem a království splněných přání se jí otevře.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

    Image