Týdenní výklad karet

Přináším vám výklad karet k období letního slunovratu.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás čeká v následujících týdnech? Na co se zaměřit? Jaké výzvy s sebou pro vás přinese léto? To prozradí runové karty.

Letní slunovrat letos nastává 21.června v 5:33 ráno.

Slunovrat je okamžikem, kdy slunce vstoupí do znamení Raka. V tento den slunce svítí nejdéle z celého roku, noc je naopak nejkratší. Od pradávna se proto s tímto svátkem pojí oslavy slunce, světla, tepla a života. Následuje nejteplejší období roku, čas zrání a sklizní, čas radosti a hojnosti. Až do podzimní rovnodennosti, po následující tři měsíce, bude stále den delší, než noc. A tohoto období se také bude týkat následující výklad.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě afirmace pro období letního slunovratu, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás následující měsíce provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Výklad karet – letní slunovrat 21.6.2021

Ve výkladu je cítit posun, směrem k novým začátkům, novým cestám. Jako by se spolu se sluncem vracela do našeho života, který byl poslední rok plný zákazů a omezení, zase trocha radosti a optimismu. I přesto ještě není vyhráno a ani během léta nesmíme úplně zapomínat na stíny zimy.

výklad slunovrat-čísla

 

Karta číslo 1 – Naudhiz (Nouze)

naudhiz

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Naudhiz  (Naudiz, Nauthiz) – Nouze. Poslední rok s sebou přinesl mnoho náročných výzev, které se nám vryly huboko do paměti. Zanechal za sebou stopy strachu – z nemoci, z omezení, z materiální bídy, z budoucnosti… Právě tyto strachy si s sebou stále nesete a je pro vás těžké je pustit.

Strach není vždy špatná emoce. Chrání nás před nebezpečím, nutí nás myslet na zabezpečení budoucnosti. Ale někdy nám přeroste přes hlavu a začne nám bránit růst, objevovat a radovat se.

Ponořte se do sebe a upřímně si odpovězte na otázku – čeho se bojím? A můžu s tím něco udělat? Pokud ano, využijte svůj strach k růstu, jako motivaci pro dny příští. Pokud však situaci, jíž se bojíte, ovlivnit nemůžete, odevzdejte ji. Patronkou této runy je sudička Skuld, ta, která zná budoucnost. Nechejte starosti o dny příští pro její hlavu a vložte svoje obavy o budoucnost do jejích rukou.

Další rovinou této runy je také příprava na budoucnost. Jak se říká – “až se zima zeptá, co jsi dělal v létě….” Následující měsíce vám tato runa bude připomínat, že léto není jen čas radovánek a bezstarostnosti. Ale z teplých dnů bychom měli také čerpat sílu a budovat si zásoby pro podzimní a zimní čas. Jen Skuld ví, zda to bude potřeba, ale kdo je připraven, není zaskočen.

Témata: nejistota, strachy, odstraňování bloků a překážek, sbírání sil

Afirmace: Beze strachu hledím vstříc budoucnosti.

Runa Naudhiz

RUNA NAUDHIZ jako amulet pro překonání překážek

Karta číslo 2 – Othila (Domov)

othila

Pod číslem 2 se skrývá runa Othila – Domov. Následující letní měsíce vás to bude táhnout k domovu. A to nejen ve smyslu místa bydliště, ale i v širším kontextu – k rodině, předkům, ke krajině, k zemi. Je nejvhodnější čas k objevování historie vaší rodiny, návštěvu vzdálenějších příbuzných, k poznávání místa, kde žijete nebo kde jste se narodili. V kořenech, hlíně a zemi se skrývají odpovědi na vaše otázky. Stačí jen hledat.

Následující měsíce je ideální čas trávit čas s vašimi nejbližšími, partnerem, rodiči či dětmi. Jsou-li mezi vámi nějaké staré křivdy, nastal čas pro jejich vyléčení. Jestli nás poslední rok něco naučil tak to, že život je pomíjivý a nikdy nevíme, kolik času nám ještě zbývá zeptat se, odpovědět či odpustit.

Je také vhodný čas na zkrášlování vašeho domova – pořiďte si nový nábytek, konečně se pusťte do odkládaného úklidu, vymalujte, vyhoďte staré věci a pusťte domů slunce a svěží vítr. Všechna energie, kterou následující tři měsíce vložíte do svého domova, se vám znásobená vrátí.

Témata: domov, rodina, kořeny, léčení starých křivd

Afirmace: Jsem napojený na svůj domov.

skoryl 05

SKORYL – kámen na ochranu vašeho domova

Karta číslo 3 – Jera (Žně)

jera

Na třetí pozici dnes máme runu Jera – ŽněTo, že poslední měsíce byly náročné, se opakuje všude tak často, až se z toho pomalu stalo klišé. Na druhou stranu je tomu skutečně tak – všichni jsme čelili spoustě výzev, problémů, obtížných situací. Ale i díky nim se vám podařilo zaset dost semínek, která začínají pomalu klíčit. Jsou to semínka transformace, sebevědomí a pochopení. A je načase je začít sklízet.

To těžké a vyčerpávající odbobí již můžete nechat za vámi. S úctou a pokorou mu poděkujte za vše, co vás naučilo. Jakkoli ty ekce možná někdy byly bolestné. Nyní můžete začít těžit ze všeho, co jste se naučili. Jsou to ty nejcennější lekce, neboť byly zaplacené něčím, co nelze vyvážit penězi – vaším časem, bolestí a zkušenostmi. V následujícím letním období se to, co jste odstartovali v posledních měsících, podaří dotáhnout do konce, dílky skládačky zapadnou na místo a odstartuje nový příběh, v němž konečně dojde i na spravedlivou odměnu za vaše úsilí.

Nezapomeňte také svou radost sdílet s ostatními. Dovolte si ji prožívat. Ne nadarmo slovo “dovolená” pochází z “dovolit si”. Dovolte si tedy užít svých darů, otevřete své srdce hojnosti a pozorujte, jak vše, na co sáhnete pod vašima rukama září jako zlátnoucí obilí.

Témata: radost, užívání si, vděčnost, hojnost, transformace

Afirmace: Sklízím odměnu za své minulé úsilí.

sada kamenů štěstí a úspěch

SADA KAMENŮ pro hojnost a štěstí

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

angelum logo

 1. Je na čase udělat ty nejsprávnější kroky, kterými vlastně již jdeme celé roky.

  Jenom teď na tom kopci už je vidět vše, jako pravda v srdci, pod sluncem.
  Trápení dob minulých mizí, jako pára nad hrncem.

  Když večer plápolá v krbu oheň tak tiše.
  Medové hvězdy na pavlači chládnou, ty ochutnáme spolu s ranní vláhou.

  Děti na hřišti si hrají, tam je tvůj svět v míru, tvé přání, jak tvá duše vypráví.
  Pojď, jdem cestou pod okny dál do luk a strání, kde krajina dá žít tvému vyprávění.

 2. Léto přináší kvetoucí keře bílým květem voňavé. Na loukách bílé a fialové kvítky s loukou ladí.
  Když prošli si dva těžkou chvílí, bouře, vichr žádnou lásku nerozdělí.
  Dali osamnění v sázku , ale našli opravdovou lásku.
  Kvítků kvetlo , co bylo jich tu let. S jarem , pak i létem provoněly svět.
  Lístky okvětí slétaly se na výhled. Jako křídla složená, co doletěla naposled.
  K cíli srdci dvé, pak život žili dlouhých let.

🛒 Košík

Perfektní komunikace, rychlé dodání, krásné věci. Byl přibalený dáreček, který udělal radost dceři. Příště objednám zase, už vím, co to bude. :o)

B.K.

Vedoucí obchodu je člověk který všechno co dělá tak dělá s láskou v srdci.Určitě bych vyzvedl krásné jednání se zákazniky,to jsem jinde nezažil,moc děkuji.

Miloslav

Především velice ochotná komunikace se slečnou Lúmenn, která byla moc vstřícná, i přes komplikace z mé strany, kvůli špatně zadané objednávce. Rozhodně bych Angelum Lucis doporučila díky pozitivní zkušenosti.

Claire

Skvělá – komunikace; přehled zboží; blog, na kterém si mohu najít vše potřebné co potřebuji k některému zboží např. drahokamům – použití, nabití… Moc děkuji za tento obchod:)

Armael

Díky zkušenostem majitelky s prodávaným zbožím a jejím dlouholetým blogem, kde o spoustě nabízených produktech odborně píše mám v tento obchod velkou důvěru.

Pavel M.

K objednávce jsem obdržela i sympatický dáreček navíc. Zboží bylo pečlivě bezpečně a ekologicky zabaleno. Na faktuře bylo ručně psané poděkování za objednávku.

Gabriela M.

Určitě doporučuji všem, kdo hledají výrobky a věci, které pohladí po duši a nabijí Vás pozitivní energií. Ideální zde vybírat i dárečky pro blízké.

Eileen

  Image