O NÁS

Vítám vás ve Vílím doupátku. Místě, kde sny se potkávají se skutečností a kde barevná paleta magie prosakuje do šedi všedních dní.

Jmenuji se Lúmenn. Jsem blogerka, čarodějka a nenapravitelný snílek. A taky víla, rebelka a bosorka.

Lúmenn

Již v roce 2009 jsem pro vás začala psát blog o cestě poslů světla, jenž se postupem času rozrostl i o internetový obchod Angelum Lucis.

Jenomže mne začala volat i jiná cesta. Cesta prastaré moudrosti, spjaté s Matkou Přírodou, cesta šamanských bubnů a lesního šera. Protože kde je světlo, vždy musí být i stín. A tak vzniklo Vílí doupátko.

Být poslem světla pro mě znamená kráčet životem s otevřenou myslí i srdcem. Učit se poznávat zákoutí své duše. Nalézt lásku k sobě samotným a skrze to začít milovat i druhé. Být poslem světla znamená celý život žasnout nad zázraky a věřit, že všechno má svůj smysl.

Být vílou, čarodějkou a bosorkou pak pro mne znamená přijímat život jaký je, užívat si jej plnými doušky s vědomím, že každý den může být poslední. Tančit kolem ohně, objímat své přátele, nořit ruce do životodárné hlíny, zpívat z plných plic a stejně tak se smát. Být vílou a čarodějkou znamená milovat život v jeho nejryzejší podobě.

Lúmennka

Veškeré produkty na e-shopu Vílí doupátko pečlivě vybírám nebo rovnou tvořím tak, aby se mohly stát vašimi průvodci na spirituální cestě, pomohly vám s osobním rozvojem a sebepoznáním či rozvinuly vaše magické a duchovní schopnosti.

Nejste si jisti s výběrem vhodného zboží pro vás? Ráda vám poradím. Využijte, prosím, kontaktní formulář nebo napište na e-mail obchod (@) vilidoupatko.cz

sada na magický oltář

Kromě celé řady pomůcek pro magii a spiritualitu, jako jsou léčivé kameny a amulety, zde naleznete třeba také afirmační magnety z mé dílny, celou řadu originálních šperků nebo dárkové sady.

Vytvořila jsem pro vás také online kurz Můj magický oltář, v němž vás provedu základy magie a naučím vás vytvořit si své vlastní silové místo.

Vydejme se spolu na cestu kouzel a divů. Bude mi ctí být vaším průvodcem.

Proč?

Protože těm, kdo přinášejí světlo do života jiných, ho neubývá.

Kam dál?