O NÁS

Jmenuji se Lúmenn. Jsem blogerka, čarodějka a nenapravitelný snílek. A právě ze střípků mých snů a tiše šeptaných přání vznikl můj projekt Angelum Lucis – Posel světla.

Již v roce 2009 jsem pro vás začala psát blog o cestě poslů světla, jenž se postupem času rozrostl i o tento internetový obchod.

Být poslem světla pro mě znamená kráčet životem s otevřenou myslí i srdcem. Učit se poznávat zákoutí své duše. Nalézt lásku k sobě samotným a skrze to začít milovat i druhé. Být poslem světla znamená celý život žasnout nad zázraky a věřit, že všechno má svůj smysl.

Lúmenn

Veškeré produkty na e-shopu pečlivě vybírám nebo rovnou tvořím tak, aby se mohly stát vašimi průvodci na spirituální cestě, pomohly vám s osobním rozvojem a sebepoznáním či rozvinuly vaše magické a duchovní schopnosti.

Nejste si jisti s výběrem vhodného zboží pro vás? Ráda vám poradím. Využijte, prosím, kontaktní formulář nebo napište na e-mail poradna(@)angelumlucis.cz.

sada na magický oltář

Kromě celé řady pomůcek pro magii a spiritualitu, jako jsou léčivé kameny a amulety, zde naleznete třeba také afirmační magnety z mé dílny, celou řadu originálních šperků nebo dárkové sady.

Vytvořila jsem pro vás také online kurz Můj magický oltář, v němž vás provedu základy magie a naučím vás vytvořit si své vlastní silové místo.

Raději se setkáváte osobně? Pak vás ráda uvítám ve svém kamenném obchodě Vílí doupátko v Brně.

Vydejme se spolu na cestu Poslů světla. Bude mi ctí být vaším průvodcem.

Proč?

Protože těm, kdo přinášejí světlo do života jiných, ho neubývá.

Kam dál?